Valentino dienos dovanos pagal horoskopą

Dar nežinai, ką jam padovanosi Valentino dienos proga? Jo Zodiako ženklas neleis prašauti pro šalį!

Avinas. Kokią dovaną įteikti Avinui? Nieko nėra lengviau! Nupirk ką nors ir įvyniok į ryškiai raudoną dovanų popierių. Visai nesvarbu, kas bus viduje – Avinai dievina patį dovanos gavimo faktą, taigi džiaugsis kiekviena smulkmena. Įsimylėjėlių dieną tai gali būti kad ir pliušinė širdelė. Svarbiausia – raudona!

Jautis. Palepinti Jautį nesunku. Ką jis dievina? Pinigus ir gardų maistą! Taigi tikrai apsidžiaugs gavęs mėgstamą skanėstą, prabangaus vyno, šokolado arba kokios nors parduotuvės dovanų čekį. Na, o jei ketini paišlaidauti – padovanok jam ką nors iš buitinės technikos. Juk Jaučiai taip rūpinasi savo namais!

Dvyniai

Dėmesio! Dovanok jam visko po truputį. Tiesa, jei tu – ne Mergelė, tikriausiai neteksi kantrybės visas tas smulkmenas pakuodama atskirai. Ir vis dėlto pasistengti verta. O Dvyniams patiks visokiausios smulkmenos – ir suvenyras, ir maža širdutė, ir šokoladas, ir diskas su romantine muzika. Pakerėk jį įvairove – ir jis bus tau dėkingas.

Vėžys

Sudėtinga bus atrasti tai, ko Vėžys dar neturi savo atsargose. Bet jei jau ką rinksi – vadovaukis standartais, pernelyg neimprovizuok. Vėžiams taip pat turėtų patikti įvairiausi saldumynai – šokoladas, tortas. Na, o jei negaila, gali Vėžiui padovanoti kokią nors antikvarinę retenybę – jam tai turėtų palikti gilų įspūdį.

Liūtas

Svarbu ne ką jam padovanosi, o kaip. Įpakavime turi būti ir raudonos, ir auksinės spalvos, jis turėtų būti originalus, išskirtinis. O jei dar dailiu šriftu jo vardą išraitysi – Liūtas bus devintame danguje. Bet svarbiausia – negailėk jam dėmesio Valentino dieną ir lepink rodydama, kaip juo žaviesi.

Mergelė

Dovaną supakuok itin kruopščiai. Jei padarysi tai negrabiai – Mergelei jau iš anksto nepatiks ir pati dovana. Ir nieku gyvu nepalik ant dovanos kainos lipduko – Mergelėms tokios smulkmenos neprasprūs pro akis. Nors šio ženklo vyrukai iš pažiūros labai priekabūs ir skrupulingi, širdyje jie tikisi laisve ir iššūkiu dvelkiančios dovanos, taigi Valentino dienos staigmeną greičiausiai surastum sekso prekių parduotuvėje.

Svarstyklės

Saldumynai – gera pradžia. Tada – pasilinksminimas triukšmingame klube. Ir vakaro pabaigtuvės – miegamajame, kuriame paslėpei bent keletą dovanų-staigmenėlių. Kuo daugiau romantikos ir kuo mažiau rimtų kalbų tą vakarą! Tiesa, ir dar šis tas. Gali nesivaržydama jau dabar jam užsiminti, kokios dovanos tikiesi pati. Taip sutaupysi nuolat svyruojančių ir neapsisprendžiančių Svarstyklių energijos ir laiko, kurį galėsite skirti romantiškesniems dalykams.

Skorpionas

Skorpionai dievina dovanas, kurias galima parsinešti namo ir tik ten išvynioti, kad niekas nežinotų, ką jis gavo. Tai paslaptingos asmenybės. Jiems patiks dovanos, kurios apdovanoja jėga, suteikia reikšmingumo – pavyzdžiui, naftos perdirbimo įmonės akcijos. Nors jei neturi atliekamo milijono – geriau neišlaidauk, padovanok ką nors reikšmingo ir paslaptingo. Kad ir raktų pakabutį-peiliuką su įmantriais senovės riterių herbais.

Šaulys

Ideali dovana gyvenimu besimėgaujančiam Šauliui – kelionių dvelksmas. Tiks suvenyras iš egzotiškų prekių parduotuvės. Dar geriau – kelialapis į tolimą šalį ar bent jau pietūs restorane, kuris yra bent 50 km atstumu nuo tos vietos, kur jūs gyvenate. Beje, jei Šauliui nepatiks dovana – jis nesidrovės apie tai pasakyti su vaikišku atvirumu.

Ožiaragis

Klasikinė dovana Ožiaragiams – kas nors iš biuro reikmenų. Tik su viena sąlyga: daiktas turėtų atrodyti prabangiai. Ir jei matysi, kad Ožiaragis išties tuo daiktu naudojasi – galėsi didžiuotis: dovana jam tikrai patiko!

Vandenis

Kuo keistesnė dovana – tuo geriau. Įvyniok ją į violetinį popierių, perrišk ryškiaspalve juostele, gali dar „pagardinti“ auksinėmis žvaigždutėmis. Puiku! Jei pakuotė ir nebus preciziškai graži – Vandenis neturės nieko prieš. Jis bus laimingas gavęs kažką, ką galima parodyti kitiems. O dar geriau – kuo būtų galima pasidalinti. Galbūt tai marškinėliai su linksmu užrašu ar skėtis su įmantrios formos rankena?

Žuvys

Išmintingiausia būtų pasivaikščioti su juo po parduotuves. Ir pakankamai atvirai paklausti, kokios dovanos jis norėtų. Tegul parodo keletą variantų. O iki Valentino dienos išsiblaškėlis jau ir pats bus pamiršęs, ką rodė, tad dovana jam, vienaip ar kitaip, taps staigmena. Beje, Žuvys dievina viską, kas žadina vaizduotę: muziką, kiną, dailę. Visa, kas šiek tiek neišbaigta, kas turi paslapties.

Parengė Laura M.

 

{balsas2}