Neįtikėtinos jūsų telefono galimybės! (Patikrinkim)

Neįtikėtina, tačiau akivaizdu. Mūsų telefonai sugeba daugiau, nei mes galėjome įsivaizduoti. Pristatome keletą gudrybių, kurios gali labai smarkiai pagelbėti.

1. 112 yra visame pasaulyje veikiantis pagalbos numeris, kuriuo galite paskambinti iš savo mobiliojo telefono. Kai esate už savo operatoriaus ryšio zonos, atsitikus nelaimei, galite savo mobiliuoju surinkti Nr. 112 ir jūsų telefonas pradės paiešką tame regione pasiekiamu tinklu.

Dar vienas įdomus dalykas yra tas, kad Nr. 112 galite surinkti net kai jūsų telefono klaviatūra yra užrakinta.

 

Šiam numeriui surinkti jūsų telefone net nebūtina įdėti SIM kortelę.

 

2. Jūsų rakteliai liko užrakintame automobilyje? Ar jūsų automobilis atrakinamas nuotoliniu pulteliu? Šis patarimas gali kada nors praversti. Jei jau taip atsitiko, o namuose turite atsarginius raktus (pultelį), paskambinkite mobiliuoju bet kam, esančiam jūsų namuose.

 

Stovėkite maždaug 30 cm atstumu nuo savo automobilio durelių, o tas žmogus namuose tegul, pridėjęs pultelį prie savo mobiliojo, paspaudžia atrakinimo mygtuką. Jūsų automobilis atsirakins. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko, nes tam žmogui nereikės jums vežti atsarginio rakto. Šis atrakinimo būdas veikia net jei jus nuo namų (nuo atsarginio rakto) esate už kelių šimtų kilometrų.

 

(Neturiu galimybės išbandyti, gal kas pabandys ir parašys ar veikia?)

 

3. Slaptas mobiliojo telefono baterijos rezervas. Įsivaizduokite, kad jūsų telefono baterija beveik išsikrovusi, jus laukiate svarbaus skambučio, o pakrauti telefoną galimybės neturite. Nokia mobiliuosiuose telefonuose yra rezervinis akumuliatorius. Norėdami pasinaudoti baterijos rezervu, turite surinkti *3370#, tuomet telefonas persikraus ir jūsų baterija bus 50 % pakrauta. Rezervinė baterija vėl pasikraus, kai jus pajungsite savo mobilųjį krautis.

 

(Man rašo, kad rezultatas nėra žinomas)

 

4. Kaip užblokuoti PAVOGTĄ mobilųjį telefoną? Tam, kad sužinotume savo mobiliojo serijinį Nr, surinkite *#06# Ekrane pamatysite 15 skaitmenų numerį. Tai yra kiekvieno mobiliojo telefono unikalus numeris. Užsirašykite šį numerį ir saugokite. Jei jūsų telefoną pavogtų, susisiekite su savo tinklo operatoriumi ir praneškite šį numerį.

 

Jūsų operatorius galės užblokuoti jūsų mobilųjį net jei bus pakeista SIM kortelė. Jūsų mobiliuoju naudotis bus nebeįmanoma. Greičiausiai jus nebeatgausite savo mobiliojo telefono, bet bent jau žinosite, kad jį pavogęs žmogus, nebegalės juo naudotis. Jei visi pradėtų naudotis šiuo patarimu, mobiliųjų telefonų vagystės tiesiog neduotų jokios naudos.

 

(Ne paslaptis, kad šiuolaikiniai meistrai moka ne tik atblokuoti šiuos numerius, bet ir juos pakeisti. O kaip būtų šiuo atveju?)

 

Pasidalinkite šia naudinga informacija (ar bent jau jos dalimi) su kitais. O gal patys žinote daugiau panašių telefonų galimybių? Pasidalinkite su mumis.

 

 {parasas}