Horoskopas pirmadieniui 02-07

Avinas – Galite tikėtis įspūdžių, informacijos, įsimintinų kontaktų, svarių idėjų bei pasiūlymų. Bus ko pasimokyti, pasisemti iš kitų. Panašu, kad kils noras gražiau susitvarkyti buitį, įtikti artimiesiems. Tai nepigiai kainuos, bet nesigailėsite.

Tauras – Jūsų įtaka kitiems bus nemaža, tačiau pasitikėjimą savimi trikdys keistas vidinis nerimas. Šiandien nesigriebkite atsakingų, sudėtingų darbų. Vakare itin trokšite palaikymo, romantikos. Pasistengęs galite labai pradžiuginti mylimą žmogų.

Dvyniai – Šiandien sugebėsite suderinti pareigas ir pramogas. Galimos išlaidos, susijusios su asmeninio verslo ar vaikų poreikiais, bet jos bus planinės ir racionalios. Pavakariais turbūt užsuksite į grožio saloną ar sporto klubą. Išties nepasigailėsite.

 

Vėžys – Ryžtingai spręskite dalykines problemas. Pasistenkite laikytis darbo tvarkos, neieškokite, kam primesti savo pareigas ir atsakomybę. Galimi teigiami pokyčiai, kurie bus reikšmingi ne tik jums, bet ir aplinkiniams.

Liūtas – Gilinsitės į situaciją, besiklostančią asmeniniame gyvenime, versle. Jums gali pateikti pasiūlymą, susijusį su projektu, reikalaujančiu investicijų. Jei sugalvosite prie to prisidėti, pasirūpinkite realiomis garantijomis.

Mergelė – Prieštaringa diena. Bus siekiama labiau save įtvirtinti, kažką laimėti, bet norėsis, kad tai nieko nekainuotų. Pravartu tvarkyti su mokesčiais, draudimu, paveldėjimu susijusius reikalus, priminti apie negrąžintą skolą.

Svarstyklės – Palanku gilintis į mokslus, spręsti teisinius kazusus, visame kame siekti objektyvumo, plėsti akiratį. Galite užmegzti pokalbį su įtakingu asmeniu, kuris padės jums ieškant darbi, tvarkant juridinius reikalus, ruošiantis kur nors toliau vykti ar pan.

Skorpionas – Teks intensyviai tvarkyti reikalus, derinti interesus bei galimybes su kolegomis ir viršininkais. Jei norite labiau susibičiuliauti su aplinkiniais, pelnyti jų simpatijas, venkite demonstruoti savo pranašumą.

Šaulys – Šiandien labai svarbu rimtai vykdyti prisiimtas pareigas, laikytis esminių principų, duoto žodžio. Kažkas jums noriai patars ir pritars. Dėl to atsiras daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir atliekamų veiksmų prasmingumu.

Ožiaragis – Reikaluose ir tarpusavio santykiuose bus daug neapibrėžtumo. Venkite pernelyg atvirai plepėti apie savo planus, sumanymus – tuo gali kažkas slapta pasinaudoti. Neblogai turėtų sektis meno žmonėms, parapsichologams.

Vandenis – Nusimato netikėti kontaktai, iššūkiai. Svarbiausia nebūkite patiklus ir impulsyvus. Pasistenkite neskrajoti padebesiais tvarkydamas finansinius, buhalterinius reikalus, sudarydamas gamybines bei prekybines sutartis.

Žuvys – Aktualiausi šiandien bus finansiniai ir turtiniai klausimai. Nedelsdamas susitvarkykite nuosavybės dokumentus, vertybinius popierius. Rimčiau rūpinkitės verslu, jei jį turite. Yra vilties, kad pavyks gauti neblogą užsakymą.

 

Šaltinis: Vytautus.vom