2011 m. nagų dekoro tendencijos

Puošti nagus vis dar madinga. Nors kai kurie dizaineriai engia šią madą ir vadina neskoninga, nagų menas populiarėja visame pasaulyje. Nagų dekoro tendencijos keičiasi.

Geometrinius raštus šiuo metu keičia tradicinis gėlių, augalų ornamentų piešinys. Populiaresnės pastelinės ir šviesios spalvos, vis rečiau nagai marginami ryškais nagų lakais.

Vakarėliui puikiu pasirinku nagų meno specialistai vadina tamsius nagus, skoningai puoštus blizgučiais ar kontrastingos nagų lako spalvos ornamentais. Madingi baltos ir juodos, juodos ir raudonos, baltos ir raudonos spalvų deriniai.

Šiais metais itin ilgi nagai nemadingi. Grįžta paprastumas ir kuklumas. Nagų menininkai rekomenduoja dailinti porą nagų, o ne visus, vis mažiau specialistai naudoja kristalus ir trafaretus, populiarėja rankų darbo piešiniais.

Pavasarį karaliaus natūralumas, tad nagai dienos metu neturėtų kristi į akis, tačiau vakare, šventėje ar vakarėlyje galite nagus papuošti kiek ekstravagantiškiau.

Tiks aukso, sidabro spalvos, rytietiški ornamentai, šokolado, vyšnių tonai, padailinti auksiniais raštais atrodys išties pritrenkiančiai.

 

{alfa2}