„Šok su manimi“ projektą laimėjo atlikėjas Montvydas. Martynas ir Eglė liko treti

Nuo šiol atlikėjas Donatas Montvydas galės didžiuotis ne tik talentingo muzikanto, bet ir šokėjo titulais: šeštadienį jis ir partnerė Katerina Voropaj laimėjo TV3 televizijos projektą „Šok su manimi“. Antrąją vietą užėmė Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas, trečioji atiteko Martynui Malakauskui ir Eglei Straleckaitei, o ketvirtieji liko Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė.


„Praėjus laikui, galima kitaip viską vertinti, ir tokie atsitiktinumai, kaip Katerinos pasirinkimas, lėmė tai, kad abu esame čia. Ačiū tau, Katerina,“ – po paskutinio šokio susijaudinęs dėkojo D. Montvydas, o jo partnerė nesulaikė ašarų.

Kova dėl laimėtojo titulo ir dešimties tūkstančių eurų projekto dalyviams tapo tikru išbandymu, kur vienas šokis gali pakeisti viską. Nuo laidos pradžios pirmavusi Martyno Malakausko ir Eglės Straleckaitės pora laidai įpusėjus sulaukė mažiau žiūrovų simpatijų nei įspūdingai ant parketo pasirodę Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj. Laidos viduryje įgytą žiūrovų palankumą jiedu išlaikė iki pat jos pabaigos.

Į avantiūrą ant parketo leidosi septyniolika šokėjų. Tačiau kelionę į finalą po ketvertą mėnesių trukusio triūso savo talentu, charizma ir originalumu pelnė tik keturios poros: Martynas Malakauskas ir Eglė Straleckaitė, Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė, Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj, Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė. Žinoma, buvo nelengva: netrūko ir ašarų, ir sūraus prakaito, ir pykčių bei skandalų. O rezultatas? „Kiekvienas juk gali šokti,“ – baigusi savo pasirodymą ant parketo, visus drąsino aktorė Eglė Jackaitė.

Šoko ir vedėjai

Šventinę šeštadienio laidą pradėjo vedėjai Vytautas Šapranauskas ir Jurgita Jurkutė, virtę dviem linksmais šokančiais ir dainuojančiais kiemsargiais. „Ką tu valgei per Kūčias?“ – pasidomėjo V. Šapranauskas.

„Dvylika patiekalų – silkę ir bulves“, – atrėžė J. Jurkutė.

„O aš valgiau rūkytą eršketą ir juodus ikrus, apsidrėbiau. Tai man pasakė, kad negalima tų dėmių valyti: reikia jas pasilikti atminimui, nes ne kasdien tokius dalykus valgai“, – su kiemsargiui būdingu atvirumu prisipažino V. Šapranauskas.

Stasiulytei ir Meškauskui patarė mesti rūkyti

Šeštadienio vakarą ant parketo sukosi ne tik ketvertas finalininkų, bet ir kitos šiemet jame dalyvavusios poros. Ir nors komisija šįkart negalėjo skirti balų, ji negailėjo ne tik pagyrų, bet ir kritikos.

Paprastai pastabų sulaukianti Aisčio Mickevičiaus ir Viktorijos Kunauskaitės pora pelnė komplimentų už tai, kad geriausiai įsisavino sportinių šokių žingsnelius – nepaklusę prodiuserių provokacijoms daryti šou, jiedu bandė žiūrovų širdis užkariauti nušlifuotais judesiais. „Aistis reabilitavo save,“ – pripažino ir J. Smoriginas.

„Ši pora yra viena iš rimčiausių pretendentų į nugalėtojų titulą. Ineta aš labai žaviuosi, nes ji ne tik gerai šoka, bet ir yra labai artistiška,“ – gyrė I. Stasiulytę choreografė Jūratė Norvaišienė.

„Žinau, kodėl Ineta taip greitai užduso: per pertraukas jie abu rūko, – išdavė komisijos pirmininkas J. Smoriginas. – Reikėtų mesti“.

Tuo tarpu E. Straleckaitės ir M. Malakausko pora sužavėjo net griežtąją šokėją Editą Daniūtę. „O, kokie jūs gražūs, tikri saldainiukai,“ – pagyrė ši.

Tiesa, vėliau komisijos narė jaunuoliams davė pylos už tai, kad šoko valsą basomis, be to, žiūrovus bandė papirkti ne techniškai tvarkingais šokio žingsneliais, o modernia choreografija.

Aiškinosi šokėjų kilmę

Vienais rimčiausių pretendentų į laimėtojus vadinti D. Montvydas ir K. Voropaj privertė J. Smoriginą pasidomėti: „Donatai, ar tu grynas lietuvis?“ Išgirdęs neigiamą atsakymą, savo maišytu krauju besididžiuojantis vyras nudžiugo: štai iš kur toks talentas. „Jūs esate labai kultūringai talentinga pora. Nežinau, kaip jūs tilpsite šioje šalyje, kuriai nereikia talentingų žmonių,“ – atsiduso Jurijus.

„Šiandieną aš tikrai matau, kad jūs rusaitė,“ – K. Voropaj pagyrė J. Norvaišienė, susižavėjusi nuo jos sklindančia energija.

Kritikavo Smorigino ir Mickevičiaus svor
į

Nors V. Šapranauskas ramino aistras ir primindavo, kad per Kalėdas nedera pyktis, kai kurie laidos dalyviai neišlaikė. J. Smoriginas pakritikavo kolegę, komisijos narę E. Daniūtę, dėl jos proto aštrumo, o atgal gavo puokštę pastabų apie savo svorį.

Burbtelėjęs apie džiūsnas, kurios pavydi lašinių, Jurijus svorio temą pratęsė vertindamas A. Mickevičių ir V. Kunauskaitę. „Aisčiui palinkėčiau pereiti ant dietos, nes ratlankio sindromas jau matyti,“ – įspėjo choreografas.

Ir paaiškino, kad „ratlankio sindromas“ yra papildomas riebalų sluoksnis ant juosmens.

„Man visiškai nusišvilpt, ką jūs manote apie mano figūrą!“ – užsiplieskė A. Mickevičius.
Tačiau kai kurie aistrų proveržiai virsdavo gana įspūdingais darbais: kalbėdamas apie špagatų darymo subtilybes, J. Smoriginas stryktelėjo iš savo vietos ir pademonstravo špagatą. „Lauk kelnes, lauk!“ – sušuko E. Daniūtė, pastebėjusi, kad drabužis trukdo baleto meistrui tinkamai atlikti figūrą.
 
„Šok su manimi“ projektą laimėjo atlikėjas Montvydas

 

 

{alfa2}