Paskutinės minutės idėjos: dovana mylimajai

Nesvarbu, kokie jos pomėgiai, kai atėjo dovanų laikas, ieškokite kažko ypatingo, kad padarytumėte jai staigmeną. Atkreipkite dėmesį į visas užuominas, kurios jūsų mylimajai gali „netyčia“ išsprūsti. Jei iš jos negaunate jokių minčių ar užuominų, kreipkitės į vieną kitą jos draugę ir paprašykite pagalbos. Dauguma žmonių mielai prisideda prie staigmenų ruošimo.

Romantiškos dovanos

Dauguma moterų lydosi nuo minties apie romantišką dovaną, gautą iš savo mylimojo. Ieškokite visko, kas galėtų pabrėžti jūsų santykių ypatumą. Viena iš idėjų yra padovanoti simbolišką suvenyrą iš tos vietos, kur jūs susipažinote. Arba galite ant ko nors išgraviruoti kokią nors ypatingą frazę arba dainos, kurią jūs abu mėgstate, žodžius. Romantiškiausia kalėdinė dovana – sužadėtuvių žiedas, bet prieš pasiryžtant tokiam svarbiam žingsniui, įsitikinkite, kad mergina sutiks už jūsų tekėti.

Kitos romantiškų dovanų idėjos:

–        sidabrinis arba auksinis širdies formos pakabukas su išgraviruotais judviejų vardais;

–        papuošalų dėžutė su karoliais arba apyranke viduje;

–        žavinga apyrankė su talismanu, kuris nuolat kels prisiminimus;

–        nuotraukų albumas su judviejų nuotraukomis.

Praktinės dovanos

Jei jūsų mylimoji mėgsta praktiškumą, ji įvertins kažką, kas palengvintų jos gyvenimą. Pasvarstykite, kokį prietaisą ji kada nors yra minėjusi, arba kas galėtų padėti geriau organizuoti jos gyvenimą, tačiau jei to nežinote, sugalvokite ką nors ypatingo, kas priverstų jos širdį plakti stipriau. Tiesiog prie praktiškos dovanos nepamirškite pridurti romantiškų elementų, kad jūsų draugė neabejotų, kad stengėtės būtent dėl jos.

Praktinių dovanų idėjos:

–        papuošalų dėžutė su įdėta į ją užrašų knygute ar jos mėgstamiausia knyga;

–        palydovinis radijo imtuvas;

–        MP3 grotuvas su jos mėgstamiausiomis dainomis;

–        dovanų čekis į jos mėgstamiausią parduotuvę

–         kaklaskarių kolekcija, kuri papildytų jos garderobą

Technikos dovanos merginai

Daugelis moterų mėgsta naujausią techniką. Jei jūsų mergina patenka į šią kategoriją, sužinokite, ko ji norėtų, bet kol kas neturi. Naujovių nuolat atsiranda, todėl reikėtų būti dėmesingam ir pabendrauti su pardavėjais jos mėgstamiausiose parduotuvėse, kad nupirktumėte tai, kas ją nudžiugintų.

Jai tikrai patiks:

–        naujausia vaizdo kamera

–        multi-prietaisas visai jos elektronikai pakrauti

–        Stilingas USB raktas

Dovanos atletiškai moteriai

Jei jūsų mylimoji dievina kokią nors sporto rūšį, suraskite ką nors, kas suteiktų jai dar daugiau malonumo sportuojant. Atidžiai klausykite ir ji gali jums atskleisti savo pageidavimų sąrašą, kad tikrai jums palengvins dovanos paieškas.

Dovanų idėjos jūsų sportuojančiai draugei:

–        nauja teniso raketė;

–        kuprinė su buteliuku vandeniui, laikmačiu, apsauginiu kremu nuo saulės ar kitais daiktais, tinkančiais jos mėgstamiausiai sporto šakai

Madingos dovanos

Jei jūsų draugė domisi mada, turite jai padovanoti tai, kas patvirtins, kad vertinate jos stilių ir skonį. Svarbu žinoti, kas yra jos mėgstamiausi dizaineriai, kokias spalvas ar raštus ji mėgsta.

Geriausios dovanų idėjos stiliaus gurmanei:

–        prabangi rankinė;

–        aksesuarai, priedai prie jos mėgstamiausios aprangos;

–        dovanų čekis į jos mėgstamiausią drabužių parduotuvę

Per šventes pasistenkite parodyti mylimajai, kad žinote, apie ką ji svajoja.

 

{balsas2}