Koks vynas jums tinka pagal Zodiako ženklą?

Potraukis vienam ar kitam alkoholiniam gėrimui tiesiogiai priklauso nuo žvaigždžių, todėl į alkoholio vartojimą astrologai turi savo požiūrį. Jie rekomenduoja negerti daug vyno per pilnatį ar jaunatį. Šiomis dienomis esame pažeidžiamiausi ir kepenys negali perdirbti tiek alkoholio, kaip paprastomis dienomis.

Prieraišumas konkrečiam alkoholiui priklauso ir nuo žmogaus charakterio savybių. Jei žmogus mėgsta stiprius alkoholinius gėrimus, greičiausiai jis pasižymi tvirtu ir ryžtingu charakteriu, mėgsta dideles, triukšmingas draugijas, bet kartais linkęs į melancholiją.

 

Vyno mėgėjas paprastai yra linksmas ir romantiškas. Jie mėgsta ilgus pokalbius žvakių šviesoje ir draugiškus pasisėdėjimus. Šampano mėgėjai linkę į nenuspėjamus poelgius ar bet kokias nepateisinamas avantiūras. Jie linksmi, žaižaruojantys ir džiaugiasi gyvenimui.

 

Jei žmogus vertina žalią arbatą ar šviežias sultis, greičiausiai jis turi tvirtą šiaurietišką charakterį ir yra užsispyręs. Tiesa, išlieka pavojus, kad vieną kartą toks žmogus labai greitai nustos save kontroliuoti.

 

Mėgstantiems pasitaikius progai išlenkti taurelę turėtų būti įdomus vynų horoskopas.

 

Avinas. Labai kūrybingos asmenybės. Jiems astrologai rekomenduoja lengvus sausus vynus ir šampanus. Avinai – lengvai sudominami asmenys, todėl ir patys gali nepastebėti, kaip išgers per daug. Jiems, dažnai kenčiantiems nuo migrenos, nevertėtų su baltu vynu valgyti sūrio. Avinams estetams rekomenduojama prie gėrimų valgyti baltos mėsos ir vaisių užkandžių.

 

Jautis. Jaučiai – subtilūs vyno vertintojai, todėl šio ženklo puota labiau primena degustaciją. Jiems labiausiai tinka koncentruoti, sodraus skonio ir aromato vynai. Jei jautis geria alkoholinius gėrimus, vertėtų pasisaugoti ne jaučiui, o jo kaimynui, nes apgirtęs gali parodyti savo jautišką natūrą. Todėl astrologai nerekomenduoja jaučiams gerti stiprių gėrimų, o apsiriboti saldžiais vynais ir vermutais. Juos gerti reiktų su baltos mėsos ir vaisių užkandžiais.

 

Dvyniai. Jie gali gerti beveik viską. Jiems tereikia, kad kompanija būtų gera. Mėgsta pasišnekėti, tačiau astrologai rekomenduoja jiems gerti baltus sausus vynus. Ir šiaip šiam ženklui labai naudingi nedideli kiekiai vynuogių vyno, nes ten yra mikroelementų, kurie dvyniams reikalingiausi. Dvyniams labiausiai tiks šviežias baltas gėlių aromato vynas, puikiai derantis prie patiekalų iš žuvų ir jūrų produktų. Dvynių organizmą teigiamai veikia ir muskatai.

 

Vėžys. Šio ženklo atstovai gali apgirsti ir nuo nedidelio alkoholio kiekio, ir net nuo jauno vyno. Dažniausiai būtent vėžiai peržengia ribą, todėl astrologai siūlo jiems būti atsargiems su vynu, o geriausiai jiems visiškai negerti. Jeigu gėrimo išvengti nepavyksta, reiktų vengti jaunų, nesubrendusių vynų, o labiausiai tiktų vermuto tipo vynai. Šie gaivinantys aperityvai tiks su ledais ir griežinėliu citrinos.

 

Liūtas. Taip pat kūrybiška asmenybė. Liūtas – žvėrių karalius. Jam, jei jis padaugino alkoholio, autoriteto praradimas bus nepakenčiamas. Jam tolygu mirčiai, jei iš žvėrių karaliaus jis taps klykaujančia beždžione. Taip pat liūtų silpnas širdies raumuo, todėl rūkymas ir gėrimas yra pavojingas, o tai darant reiktų laikytis griežtų normų. Liūtui rekomenduojamas raudonas vynas su kepta mėsa ar šašlykais.

 

Mergelė. Dažniausiai jų organizmas netoleruoja alkoholio ir jos pasisako prieš jo gėrimą. Patys aršiausi blaivininkai, tačiau astrologai pasirūpino ir jais. Jiems rekomenduojama gerti raudonų desertinių vynų mažais kiekiais. Mergelėms visiškai, net labai norint, negalima gerti stiprių, aitrių vynų, kuriuose daug rūgimo elementų. Jų stalui puikiai tiks aromatiniai medaus skonio vynai su žuvies ar baltos mėsos užkandžiais.

 

Svarstyklės. Tai entuziastingos asmenybės. Jos lengvai prisijungia prie draugijų, tačiau kitą dieną dėl to kenčia. Juos kankina ne išgertas alkoholis, o sąžinė. Todėl svarstyklėms išskirtinai medicininiais tikslais rekomenduojama gerti natūralių pusiau saldžių vynų, nes juose gausu būtinų mikroelementų: jodo, vario, mangano. Tarsi kalnų upelis jie puikiai atgaivins karštą dieną. Labai tinka su desertu, vaisiais ir balta mėsa.

 

Skorpionas. Tai tiesūs žmonės, pasiruošę visiems iškloti į akis teisybę, todėl jiems reiktų išmokti būti diplomatiškesniems. Astrologai, jei norit visada išlaikyti reikiamą formą, jums rekomenduoja gerti putojančių vynų, nes jie greičiau išgaruoja. Be to, reikia žinoti savo ribą, nes dėl besaikio girtavimo pirmiausiai kenčia lytinė sistema. Todėl medicininiais tikslais jiems tiks sodrūs raudoni vynai, kurie puikiai dera su kepta ar troškinta mėsa, sūriais ir žalumynais.

 

Šaulys. Skirtingai nuo jaučio, padauginę jie labiausiai gali pakenkti sau. Jie netgi gali sugriauti savo šeimą. Šauliui natūralūs vynai yra įsisavinamo titnago šaltinis, kurio šaulių organizmui reikia labiau negu kitų ženklų atstovams. Šaulį traukia klasikiniai, sodrūs aksominiai vynai, suderinto skonio ir pasižymintys sudėtinga vaisių puokšte. Juos idealiai papildo desertai, vaisiai, paukštienos paštetai ir balta mėsa su padažu.

 

Ožiaragis. Tai vienintelis zodiako ženklas, kuriam astrologai rekomenduoja gerti kasdien, tiesa, po pusę stiklinės sauso vyno, nes paprastai jų sumažėjęs skrandžio rūgštingumas ir geresnei peristaltikai geras sausas vynas bus tarsi tikras vaistas. Labiausiai ožiaragiams naudingi aitrūs vynai, kurie pateikiami atšaldyti su paukštiena ir vaisiais.

 

Vandenis. Žmonės labai kūrybingi ir astrologai gerti stiprių gėrimų jiems nerekomenduoja. Jiems geriausiai tiktų lengvi sausi vynai. Tarkim, vandeniams labai naudingi muskatai, nes jie gali pašalinti stresinę įtampą ir taip gali būti vertinami kaip raminanti ir atpalaiduojanti priemonė. Juos gerti reiktų su baltos mėsos ir vaisių užkandžiais.

 

Žuvys. Po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi unikalia degustacijos savybe ir dažnai vyno gėrimą paverčia degustacija. Jų stichija – skysčiai. Jie gurmanai. Gali įsijausti ir peržengti ribą, todėl žuvims reiktų būti atsargioms. Degustuoti jie gali viską. Nerekomenduojama maišyti baltų ir raudonų vynų, po vyno gerti stipresnių alkoholinių gėrimų. Jiems labiausia tinka balti vynai su paukštienos ir vaisių užkandžiais.

 

Šaltinis: horoskopai.lt

 

{parasas}