2010 m. Gruodžio 16 d. Ketvirtadienis

350 metų diena, 50 metų savaitė.

Saulė teka 08:33, leidžiasi 15:52. Dienos ilgumas 07:17. Priešpilnis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -6 iki -8, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -9 iki -11, debesuota, sniegas. Vėjas pietų, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Kepti karveliai į burną nelekia. (Liaudies išmintis)

Sveikiname – Albinas, Vygaudus, Audrones, Alginas, Alinas, Adus.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Nepalankus metas imtis sudėtingų užduočių, veltis į konfliktus. Mažiau planuokite, nes pagalba ateis iš ten, iš kur nesitikėsite.

Tauras –
Galite nusivilti žmogumi, kuriuo tikėjote. Pirmąją dienos pusę nepalanku tvarkyti reikalų su toli gyvenančiais asmenimis. Antrojoje dienos pusėje laukia netikėtos naujienos ir geros permainos.

Dvyniai –
Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms. Tačiau ir neužsikraukite sunkių darbų, nesivelkite į ginčus, kaip ir niekam nepatikėkite savo paslapčių.

Vėžys – Po pietų geras laikas, bet rytas gana pavojingas, tad nedera reaguoti į provokacijas. Pirmąją dienos pusę neverta imtis turto reikalų.

Liūtas – Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau nepulkite naudotis pasiūlyta galimybe užsidirbti. Tikėtinos problemos dėl neištikimybės sutuoktiniui.

Mergelė –
Rytą reiktų vengti greitų išvadų, žaibiškų veiksmų. Nors išties seksis tvarkyti reikalus, venkite skubinti situaciją.

Svarstyklės –
Laikas stabtelėti, imtis tik kasdienių reikalų. Nepalanku žadėti, įsipareigoti, ypač jei kas nors spirs kaipmat apsispręsti.

Skorpionas –
Jei nuo ryto būsite taikesni, nesivelsite į avantiūras, diena praeis neblogai. Turite atidžiai stebėti, kaip klostosi santykiai su vaikais. Pavojinga bendrauti su nepažįstamaisiais.

Šaulys –
Aplinkiniai, ypač namiškiai, dažniau nei paprastai pastebės jūsų klaidas. Įsiklausykite į jų žodžius, tai apsaugos nuo rytą galimų klaidų.

Ožiaragis – Jūs kupini geriausių ketinimų, bet ne laikas rizikuoti pinigais, mėginti mylimo žmogaus kantrybę. Pirmoji dienos dalis netinkama aiškintis teisybę, tvarkyti teisinius reikalus.

Vandenis –
Rytą galite susidurti su įvairiais nesmagumais, net savotiška moraline prievarta. Nespręskite nesusipratimų piktuoju. Galite nusivilti mylimuoju. Vis dėlto antrąją dienos pusę įmanoma sulaukti netikėtos pagalbos.

Žuvys –
Vargu ar darbe viską suspėsite, todėl mažiau planuokite ir pasiruoškite, kad visiems būsite labai reikalingi. Pasisaugokite priešų pasalos.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}