2010 m. Gruodžio 7 d. Antradienis

340 metų diena, 49 metų savaitė.

Saulė teka 08:25, leidžiasi 15:54. Dienos ilgumas 07:29. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -1 iki -3, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo 4 iki -6, debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Mane sukrėtė ne tai, kad mane apmelavai, o tai, kad aš tavimi daugiau nebetikiu. (F. Nyčė)

Sveikiname – Ambraziejus, Daugardus, Tautes, Jekaterinas.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas ims labai rūpėti aplinkiniams arba tiesiog reikės labiau derintis prie kitų žmonių planų, interesų. Gali būti, kad šiandien į svajų pasaulį nuklysite drauge su pasirinktu meilės objektu.

Tauras – Ši diena paskatins kurti kažkokius planus, pažers įspūdžių. Tačiau nerimą kels didelės išlaidos, nuo kurių beveik neįmanoma išsisukti. Galbūt teks bendrauti su neįprastų pomėgių turinčiais žmonėmis. Venkite lengvabūdiškų nuotykių.

Dvyniai – Šiandien nusimato kelionė, viešnagė, buvimas viešumoje, šurmulys, susitikimai. Galbūt teks tartis dėl oficialių pokalbių, interviu. Tikėtinas įdomus pokalbis su nepažįstamu asmeniu. Galbūt užsimegs naudingas dalykinis kontaktas.

Vėžys – Tai gali būti įspūdžių ir galimybių kupina diena. Tačiau neįprasti bei viliojami pasiūlymai nenukris iš dangaus, o bus uždirbti rimtomis pastangomis. Atskleidęs kai kurias savo silpnybes, tapsite artimesnis kolegoms, aplinkiniams.

Liūtas – Pravartu kartu su kitais suinteresuotais asmenimis apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Patirsite šaunių įspūdžių, jei vakare nueisite į pramoginį renginį arba susitiksite su gerais draugais, bendraminčiais.

Mergelė – Diena gali būti rami ir harmoninga, jei neversite savęs užsiimti tuo, kam nepritaria širdis ir protas. Gerai atpalaiduotų meditacijos, meninė kūryba. Panašu, kad jus mylintis asmuo stengsis jus paguosti ir padėti, jei turite problemų.

Svarstyklės – Nusimato ypatingi emociniai ir romantiniai troškimai, kurie gali išsipildyti, bet nebūtinai iškart. Naudokitės palankiomis progomis, jei norite užsidirbti, gauti lengvatą ar paramą. Tik neskaičiuokite svetimų pinigų ir nekenkite.

Skorpionas – Aktualūs bus pinigų, nuosavybės klausimai, praktiniai, verslo reikalai. Neblogas metas derėtis, apsižiūrėti, kas ir kaip naudingiau, geriau. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo ar pan. Viskas bus gerai, jei neiššvaistysite per daug pinigų.

Šaulys – Ši diena žada įvairius pasiūlymus, susitikimus. Ims labiau rūpėti pramogos, romantika. Tačiau tai nelabai tinkamas laikas naujų ryšių užmezgimui. Verčiau pasistenkite susivokti jau esamuose jausmuose, santykiuose.

Ožiaragis – Patirsite jaudinamų emocijų, jei susitiksite su seniai matytu žmogumi. Namų padailinimui, techninėms reikmėms galite išleisti nemažą sumelę. Pasitikėkite savimi ir neklausykite tų, kurie jus stengiasi apriboti, sumenkinti.

Vandenis – Šiandien rūpės turtiniai, piniginiai klausimai. Galbūt esate numatęs kažką įsigyti ar parduoti. Itin palanku užsiimti kūryba, sportu. Netikėtu pasiūlymu gali nustebinti patinkantis žmogus. Turbūt tai sujauks jūsų planus, vers elgtis neįprastai.

Žuvys – Būsite nusiteikęs rimtai veiklai, netrūks kūrybingumo ir noro pasireikšti. Nenusibos kalbėti apie sveikatą, darbą, verslo galimybes. Daug dėmesio skirsite ir mitybai, higienai, grožiui, įvairiai terapijai, dietoms. Galbūt eisite į sporto klubą.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}