Kreipimasis į Mažeikių miesto ir rajono gyventojus

Mieli Mažeikiškiai, artėja Meilės šventė – šv. Kalėdos, kai šviesa sustabdys tamsą, gyvybė – mirtį, kai įvyks didysis lūžis – aukštyn: į šviesą, į viltį, kai mintys pakils virš kasdienės buities, kai Žemę apgaubs didžiulė svaiginanti paslaptis, kai sąmonę nutvieks žinojimas, jog visa ko šaltinis yra Kūrėjas.  
Gerumo akcija „Sušildykim sielas“ vėl beldžiasi į Jūsų namus, įstaigas, įmones… į Jūsų širdis.

 

Prieš metus susibūrusios iniciatyvinės grupės socialinei akcijai „Sušildykim sielas“ vykdyti nariai, kurie yra įvairių verslo, valstybinių, nevyriausybinių organizacijų atstovai, kviečia Mažeikių rajono gyventojus burtis į nuoširdumu ir supratimu sutelktą bendruomenę, išstumti iš mūsų gyvenimo susvetimėjimą, abejingumą kito žmogaus negandai, pakeisti visa tai atjauta, jautrumu, noru padėti.

 

Kviečiame Jus prisijungti prie iniciatyvinės grupės, tapti šios akcijos savanoriu, galinčiu idėjomis, darbais, gerais žodžiais ar materialiai sušildyti žmonių sielas.
Prašome pasidalinti savo gerumu su jo alkstančiais. Žmogišku dėmesiu – su jo stokojančiais. Padėdami ir dovanodami patiriame malonumą, nes žinome, kad padėjome kitiems, nes gėris pritraukia gėrį.

 

Visus, norinčius tapti gerumo akcijos „Sušildykim sielas“ savanoriais, galinčius našlaičiams, vienišiems seneliams, neįgaliems žmonėms padovanoti Kalėdų džiaugsmą, skirti maisto produktų jų šventiniam stalui prašome skambinti telefonu 98216 ar 865549090, ar rašyti el. paštu v.steponaviciene@mazeikiai.lt.

 

Iniciatyvinė grupė socialinei akcijai „Sušildykim sielas“ vykdyti

 

{parasas}