2010 m. Lapkričio 19 d. Penktadienis

323 metų diena, 46 metų savaitė.

Saulė teka 07:54, leidžiasi 16:13. Dienos ilgumas 08:19. Priešpilnis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo+7 iki +9, debesuota, lietus. Vėjas vakarų, 1-2 m/s . Oro temperatūra naktį nuo +4 iki +6, debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Meilė nemirtinga ir visus daiktus ji daro nemirtingus. Neapykanta miršta kiekvieną minutę. (V. Sarojanas)

Sveikiname – Matildas, Dainotus, Rimgaudes, Dainius.

Šiandien: Latvijos nepriklausomybės diena. Pasaulinė filosofijos diena..

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Jei planuojate susitikti su bičiuliu, simpatija ar giminaičiu, pasistenkite tai padaryti iki pietų. Vakare pajusite, kad nusipelnėte malonaus poilsio, atsipalaidavimo. Geras laikas užsiimti menine kūryba, pamedituoti.

Tauras –
Norėsis daryti gerus darbus, keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti interjerą, asmeninį stilių, šukuoseną. Susitiksite su žmogumi, iš kurio galite tikėtis ir draugiškos pagalbos, ir romantiškų akimirkų.

Dvyniai –
Tikėtini svarbūs sprendimai ir versle, ir asmeniniame gyvenime. Diena taip pat palanki tvarkyti buitinius reikalus, meistrauti, prekiauti arba nerti į kūrybos gelmes. Pavyks įgyvendinti seną sumanymą, įsigyti planuotą daiktą.

Vėžys –
Diena bus kupina susitikimų, pažinčių ir įspūdžių. Kai kurie susitikimai turės įtakos jūsų profesinei, verslo ateičiai. Jūsų būsena rodys, kad esate nusiteikęs pasinerti į meilės romantiką.

Liūtas –
Geras metas įvairiems vizitams, pokalbiams, deryboms. Turėsite galimybę pasitarti ir naudingai susitarti. Vakaras leis pasimėgauti žemiškais malonumais. Ir buitiniai rūpesčiai neslėgs, lengvai su jais tvarkysitės.

Mergelė –
Ši diena žada malonius potyrius. Tikėtina įdomi viešnagė arba išsiilgtas svečias. Galite sudalyvauti reikšmingame kultūriniame renginyje, pristatyme, gauti gerą žinią. Norėsis dosniai reikšti jausmus, mylėti, dalintis.

Svarstyklės –
Jums reikia naujų įspūdžių. Tiktų prisipažinti, kad mylite, išvykti į kelionę, susisiekti su svarbiu žmogumi, įgyvendinti kūrybinį sumanymą. Puikiai pasijusite, jei skirsite pakankamai dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui.

Skorpionas –
Būkite atidus aplinkiniams, įsigilinkite į naujai besiklostančias aplinkybes ir kylančias abejones. Pravartu gilinti žinias, aiškintis instrukcijas ir kt. Galite tikėtis komplimentų ir kitokių dėmesio ženklų iš priešingos lyties.

Šaulys –
Neblogai suksitės, jei reikia tvarkyti juridinius reikalus, kreiptis į teismą, reikalauti skolų grąžinimo, draudimo išmokos ar pan. Turbūt noriai padėsite ir artimiesiems, tarpininkausite. Tačiau neišvengsite nemažų išlaidų.

Ožiaragis –
Turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas. Neuždelskite su mokesčiais, skolų grąžinimu. Vakaras pasižymės romantišku polėkiu, kūrybiniu įkvėpimu.

Vandenis
– Būsite kupinas optimizmo ir toli siekiančių planų, vilčių. Gera diena kelionei, moksliniam pristatymui, ataskaitai, egzaminui. Galbūt atsiras darbo, už kurį jums bus neblogai atlyginta.

Žuvys –
Niekas negalės sutrukdyti jums užsidirbti pinigų ir populiarumo. Iš ankstesnio įdirbio nusimato pajamos. Galite sudaryti naudingą sutartį arba gausite pakvietimą į renginį. Pagerės asmeniniai santykiai, užsimegs perspektyvi pažintis.

 

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}