Mažeikių „Ledera" šventė pirmąją pergalę sezone

Šeštadienį, lapkričio 13 dieną, vakarų diviziono rungtynėse Panevėžio LRK „Olimpas” Šiauliuose rezultatu 2:4 (2:2, 0:2, 0:0) pralaimėjo Mažeikių „Lederos” komandai, kuriai tai buvo pirmoji sėkmė čempionate.

Pirmajame kėlinyje komandos nesisekė įrodyti pranašumo, tačiau jau antrajame kėlinuke mažeikiškiai, vedini trijų legionierių iš Latvijos įrodė savo pranašumą dviem įvarčiais ir išsaugojo jį iki rungtynių pabaigos. Mažeikių „Ledera” šventė pirmąją pergalę sezone.

Panevėžio LRK „Olimpas” – Mažeikių „Ledera” 2:4 (2:2, 0:2, 0:0).

LRK „Olimpas”: Deivis Zdanovičius, Artūras Blažinskas po 1 įvartį.

„Ledera”: Andis Berzinšas, Virginijus Valantinavičius, Andrejus Konovalovas, Askoldas Varpinšas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Sadvita”           4 4 0 0 0   31:12  12
2. Šiaulių „Ledo linija”         3 3 0 0 0   28:3    6
3. Klaipėdos „Skatas-95″         4 2 0 0 2   16:22   6
4. Mažeikių „Ledera”             3 1 0 1 1    9:19   4
5. Panevėžio LRK „Olimpas”       3 1 0 0 2   12:12   3
6. Plungės LRK                   3 1 0 0 2   15:20   3
7. Gargždų „Ledžinga”            3 1 0 0 2   10:17   3
8. Klaipėdos „Kirai”             3 0 1 0 2    7:15   2