„Šok su manimi“: dalyviai ruošiasi kelionei aplink pasaulį, Martynas Malakauskas ir Eglė Straleckaitė keliaus į Argentiną

Vos pasibaigus šio šeštadienio šou, TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai suskubo krautis lagaminus – lapkričio 13 dieną, šeštadienį, 19.00 val. jie leisis į kelionę aplink pasaulį:

Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj lankysis Rusijoje, Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė grožėsis Italija, Eglė Jackaitė ir Tadas Rimgaila aistras kaitins Ispanijoje, Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas susipažins su Indija, Žilvino Šilgalio ir Karinos Jeremian laukia tolimoji Brazilija, Ramunas Rudokas ir Ieva Konopliovaitė į Lietuvą lauktuves veš iš Meksikos, o TV3 projekto „Aistrų pakrantė“ pora Martynas Malakauskas ir Eglė Straleckaitė žiūrovus kvies vykti drauge į Argentiną.

Į kelionę aplink pasaulį artėjantį šeštadienį nevyks Ramūnas Matonis ir Rasa Židonytė – susumavus praėjusių dviejų savaičių TV3 žiūrovų ir projekto komisijos balsus paaiškėjo, kad jiems „viza“ negali būti išduota.

„Dar norėjome pašokti“, – atsisveikindami su kolegomis ir TV3 žiūrovais sakė R. Matonis ir R. Židonytė.

Paskutinių dviejų „Šok su manimi“ laidų rezultatų duomenys: pirmoje vietoje – Žilvinas Šilgalis ir Karina Jeremian, antri – Ramūnas Rudokas ir Ieva Konopliovaitė, treti – Martynas Malakauskas ir Eglė Straleckaitė, ketvirti – Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė, penkti – Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas, šešti – Irma Jurgelevičiūtė ir Tomas Slausgalvis, paskutiniai – Eglė Jackaitė ir Tadas Rimgaila. Vieni iš projekto lyderių Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj praėjusį šeštadienį nebuvo vertinami – jie turėjo neliečiamybę.

„Šok su manimi“ vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas šeštadienį keliaus po Lietuvą – jie ruošia itin lietuvišką pasirodymą.

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tik per TV3!

 

Šaltinis: www.tv3.lt

 

{parasas}