Nemokama papuošalų gamybos pamokėlė knygyne „Pegasas“ Mažeikiuose

Lapkričio 13 d. 14.00 val. knygyne „Pegasas“ Mažeikiuose (Senkelio g. 14A, PC Eifelis) vyks nemokama papuošalų gamybos iš mozaikos pamokėlė, kurią ves profesionalūs mokytojai iš specializuotos rankdarbių parduotuvės „Art manija“.  Susitikimo metu rankdarbių specialistai pristatys mozaikos meną, išmokys šios technologijos gaminant papuošalus, pasidalins idėjomis ir atsakys į praktinius susirinkusiųjų klausimus.


„Praėjusiais metais knygynuose „Pegasas“ vykusios dekupažo bei tapybos ant šilko pamokėlės sulaukė labai didelio susidomėjimo, todėl šiais metais knygyno lankytojus nusprendėme pradžiuginti panašaus pobūdžio – mozaikos – pamokėlėmis. Tikimės, kad artėjant gražiausioms metų šventėms šie renginiai įkvėps naujų idėjų planuojant dovanas“, – sakė knygynų tinklo rinkodaros vadovė Lina Kovonalovė.

Mozaika – viena iš seniausių dailės formų, atrasta ir ištobulinta dar bronzos amžiuje, – šiandien yra ne tik puikus būdas gražinti namus stilingomis detalėmis, bet ir kurti mielus dalykėlius sau ir savo artimiesiems. Informaciją apie visa tai ir dar daugiau galima rasti leidyklos „Alma littera“ išleistose Angie Weston knygose „Mozaika“ ir „Mozaikos puošmenos“, o renginio metu „Art manija“ specialistai gyvai patars, kokios medžiagos ir technikos naudojamos kuriant mozaikas, pasidalins patirtimi ir papasakos, kur galima rasti nebrangių priemonių norintiems užsiimti šiuo menu. Susirinkusieji renginio metu galės ir patys išmėginti šį meną.

 

 

{pegasas2}