2010 m. Lapkričio 09 d. Antradienis

312 metų diena, 45 metų savaitė.

Saulė teka 07:35, leidžiasi 16:30. Dienos ilgumas 08:55. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +8 iki +10, debesuota, lietus. Vėjas pietryčių, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +4 iki +6, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Be principų ir be valios žmogus panašus į laivą be vairo ir be kompaso, keičiantį savo kryptį vos pasisukus vėjui. (S.Smailsas)

Sveikiname – Aurelijus, Paulinas, Dargintus, Skirtautes, Teodorus, Estelas.

Dienos horoskopas:


Avinas –
Puikus laikas taikytis, susitarimams, deryboms. Beje, viskas geriau, nei jums atrodo. Priimkite pasiūlymus bendradarbiauti ar tiesiog paviešėti. Šiandien užsimezgęs atsitiktinis flirtas gali baigtis rimtu romanu.

Tauras –
Tai gera diena užsiimti šeima, gerinti santykius su antrąja puse, vaikais. Jei aplinkybės darbe klostysis ne taip, kaip norėtumėte, vertinkite tai ramiai ir reikalus atidėkite rytdienai.

Dvyniai –
Palanki diena: atgausite dvasios pusiausvyrą, rasite teisingą sprendimą jus varginančiu klausimu. Pats laikas spręsti susikaupusias problemas, kad užbėgtumėte įvykiams už akių.

Vėžys –
Jausitės pakiliai, nors esamas problemas nebus lengva išspręsti. Gali tekti įrodinėti savo išmanymą ar teises. Neatsisakykite naujų dalykinių pasiūlymų.

Liūtas –
Atkaklios pastangos pagaliau bus vainikuotos sėkme, kuri jau nebepabėgs nuo jūsų. Susitikite su senais draugais – jie tikrai ką nors gera pasakys, patars, jeigu reikės, ir pagelbės.

Mergelė –
Ne pats geriausias laikas. Nereikėtų savo nuotaikos mėginti taisyti reiškiant nepagrįstas pretenzijas sutuoktiniui (mylimam žmogui) ar perkant daiktus, kuriems nėra pinigų.

Svarstyklės –
Tinkamas metas imtis ilgalaikių sumanymų: jums atsivers naujos puikios galimybės, tiesa, realius rezultatus ir sėkmę pajusite negreit.

Skorpionas –
Palanku ieškoti investuotojų, rėmėjų, sudarinėti sandorius, tiesa, jei nesiekiate greitos naudos. Tinka spręsti finansines problemas su partneriais. Palanku pirkti dovanas sutuoktiniui, vaikams, mylimam asmeniui.

Šaulys –
Daugiau bendraukite, atnaujinkite pažintis, ieškokite bendraminčių, rėmėjų. Galimas netikėtas, ilgai lauktas susitikimas ar naujiena. Svarbių dalykinių reikalų tvarkymo neatidėkite rytdienai.

Ožiaragis – Nesiimkite jokių konkrečių veiksmų, nebent siektumėte susitaikyti su artimu žmogumi, pradžiuginti vaikus ar mylimą asmenį. Atidėkite rytdienai svarbių reikalų tvarkymą.

Vandenis –
Nebloga diena: gali pasisekti ten, kur seniai buvote praradę viltį ką nors pešti. Pakovokite už savo šeimos, vaikų interesus. Jei į jus mažai dėmesio kreipia namiškiai, dabar tinkama proga išsiaiškinti susikaupusias problemas.

Žuvys – Ilgalaikės pastangos duos vaisių: svarbus reikalas dėl įtakingo asmens tarpininkavimo ims spręstis jūsų naudai. Tinka imtis darbų, kuriems ilgai ruošėtės, bet stigo ryžto ar įkvėpimo.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}