2010 m. Lapkričio 04 d. Ketvirtadienis

308 metų diena, 44 metų savaitė.

Saulė teka 07:23, leidžiasi 16:39. Dienos ilgumas 09:14. Delčia.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +7 iki +9, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 6-8 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +4 iki +6, debesuota, lietus. Vėjas pietvakarių, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Laimė – tai ne visuomet daryti, ką nori, bet visuomet norėti to, ką darai. (L. Tolstojus)

Sveikiname – Agrikolas, Karolius, Modestas, Vitalius, Eibartus, Vaidminas, Vitalijus, Vitalius. 

Dienos horoskopas:


Avinas – Gali pablogėti savijauta, nuotaika. Tai bus netikęs laikas su prašymu kreiptis į vadovą. Venkite įsipareigoti ir nepykite išgirdę priekaištų. Antra dienos pusė labai palanki bendrauti su priešingos lyties asmeniu.

Tauras –
Stigs objektyvumo ir optimizmo, galite be reikalo įsivelti į skandalą. Ypač būsite agresyvūs, jei reikės ginti šeimos interesus. Svarbesniems susitarimams netinkamas laikas.

Dvyniai – Konfliktai, stresai, nesėkmės šiandien neišvengiami. Tad jei jums svarbi ramybė, netvarkykite svarbių reikalų, o jei adrenalinas – visi keliai atviri. Mažiau rizikuokite tvarkydami piniginius, paveldėjimo reikalus ir mažiau pasikliaukite laime.

Vėžys – Jausite, kad sėkmė visai šalia, bet jei mėginsite rizikuoti, teks nusivilti: sėkmė paskutinę akimirką išslys iš rankų. Tad nepervertinkite savo įtakos, ryšių, būkite saikingesni įsipareigodami: ar terminai įveikiami?

Liūtas –
Daugiau laimėsite, jei atsižvelgsite į aplinkinius, kitaip skandalai – neišvengiami. Paisykite vadovo pastabų: jokių ginčų, būkite pasiruošę dalį asmeninių interesų paaukoti.

Mergelė – Neužsispirkite viską daryti patys, pasinaudokite senais ryšiais ir draugų pagalba, patarimais.

Svarstyklės –
Būsite linkę erzintis, nervintis. Tad venkite skubėti, aplinkiniams į akis kristi. Saugokitės intrigantų, nesileiskite įtraukiami į avantiūras. Nepatartina pradėti darbų, kuriuos reikės greitai užbaigti.

Skorpionas –
Jus gali mėginti išmušti iš balno, tačiau nekeiskite ankstesnių ketinimų, toliau siekite užsibrėžto tikslo, laikykitės užimtų pozicijų. Nepraraskite tikėjimo savimi, net jei būsite linkę viskuo nusivilti.

Šaulys –
Labiau taupykite jėgas, laiką ir pinigus. Netinkamas laikas ieškoti finansinės pagalbos. Vakare nesiaiškinkite santykių su artimaisiais. Pavyduliauti irgi nepatartina – vargu ar jūs teisūs.

Ožiaragis –
Liežuvis – didžiausias priešas. Jei negalite patylėti, bent jau venkite ginčytis ar žadėti, tarpininkauti, už ką nors laiduoti, kitaip sakant, negadinkite nervų nei sau, nei kitiems. Apdairiau vairuokit automobilį.

Vandenis –
Prasmingiausia šiandien užsiimti ne veikla, o artimųjų rūpesčiais, namų reikalais. Beje, tai, ką slepiate nuo antrosios pusės, šiandien gali kaip yla iš maišo išlįsti.

Žuvys –
Nesivelkite į avantiūras dėl karjeros. Ne pats geriausias laikas siūlyti savo sumanymus jums vadovaujantiems žmonėms. Nebūkite karštakošiški, nedarykite rimtų išvadų, kad ir ką išgirsite iš mylimo žmogaus ar apie jį (ją).

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}