Sekmadieniui – Julie Garwood knyga „Šešėlių šokis“

Džordana Bačenen džiūgauja, kad jos brolis ir geriausia draugė pagaliau nutarė susituokti.

Iškeliamos šaunios vestuvės, nes Dilano Bačeneno ir Keitės Makenos santuoka yra labai svarbus įvykis – dviejų priešiškų dinastijų susijungimas.

Ceremonija ir pokylis vyksta be menkiausių trukdžių, kol atsiranda vienas įkyruolis, teigiantis esąs Makenų svečias.

Apsileidęs ir ekscentriškas viduramžių istorijos profesorius įspėja, kad sutuoktinių klanus sieja „blogas kraujas”, nulemtas istorinės nesantaikos, kilusios Škotijoje dėl Bačenenų pavogtų Makenų brangenybių.

Džordana visada stengėsi gyventi apdairiai ir, pasikliaudama savo racionaliu protu bei blaiviu mąstymu, tapo sėkmingai dirbančia verslininke.

 

Profesoriaus teiginys, kad nesąžiningas Bačenenų elgesys su Makenomis ištisus šimtmečius palaikė nesantaiką tarp giminių, sudomina Džordaną, bet ji lieka skeptiška.

 

Artimas šeimos draugas Nojus Kleibornas, kuris niekada neatsisakydavo pasilinksminti ir nepraleisdavo nė vienos gražios jo kelyje pasipainiojusios merginos, apkaltina Džordaną, kad ši nepajėgianti išsiveržti iš savo susikurtos ramybės zonos.

 

Mergina nusprendžia įrodyti, jog Nojus klysta, ir negalvodama leidžiasi į mažą dulkėtą Ramybės miestelį Teksase, kad galėtų pati įvertinti profesoriaus tyrinėjimus.

 

Patekusi į uždarą bendruomenę, Džordana nenumato, kokie pavojai ir intrigos jos laukia, ir nejaučia jokios grėsmės.

 

 

Dalyvauk konkurse! Iki Spalio 25 dienos, pirmadienio, rašyk komentarų skiltyje, ką tau reiškia knyga. Laimėk knygą iš mūsų prizų fondo. Būtina nurodyti elektroninio pašto adresą.

 

Sėkmės!

 

{pegasas2}