2010 m. Spalio 12 d. Antradienis

285 metų diena, 41 metų savaitė.

Saulė teka 07:39, leidžiasi 18:31. Dienos ilgumas 10:52. Jaunatis. 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +7 iki +9, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +1 iki +3, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s

Dienos mintis – Pelningo verslo paslaptis: žinoti kažką, ko nežino niekas kitas. (A. Onassis)

Sveikiname – Rudolfus, Serapinus, Gantus, Deimintes, Salvinus.

Dienos horoskopas:


Avinas – Šiandien bus daug įvairiausių pokalbių, skubių reikalų. Reikės greitai reaguoti į gaunamą informaciją. Galbūt leisitės į kelionę ar dėl kažko svarbaus tarsitės su partneriais, kolegomis. Venkite svaigalų, saugokitės infekcijų.

Tauras –
Šiandien galite iki kaklo pasinerti į darbus ir pamiršti, jog kažką žadėjote artimam žmogui. O gal apsimesite, jog pamiršote. Bet kuriuo atveju, nešvaistysite laiko veltui. Galite užmegzti naudingas pažintis.

Dvyniai –
Nesukelkite abejonių dėl jūsų ištikimybės artimam žmogui, taip pat bendraminčiams, partneriams. Neprotinga būtų rizikuoti savais ir svetimais pinigais, žaisti azartinius žaidimus.

Vėžys –
Ši diena jums nėra palanki aktyviai veiklai, reformoms ir daugiau kvepia tuščiomis iliuzijomis nei realiais laimėjimais. Leiskite sau pailsėti, pasvajoti, bet nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Liūtas –
Seksis rasti bendrą kalbą su dominančiu žmogumi, pasireikšti žiniasklaidos, reklamos veikloje. Kiek kebliau bus, jei ketinate užsiimti dokumentų tvarkymu, komerciniais reikalais. Nepatartina leistis į abejotinus nuotykius.

Mergelė –
Būsite susirūpinęs verslo planais, finansiniais klausimais. Galbūt kažką stambaus planuojate įsigyti arba kuriate rimtus projektus. Pasistenkite susirinkti išsamią informaciją apie dominančių prekių bei paslaugų kainas, teikiamas garantijas.

Svarstyklės –
Šiandien pasižymėsite aktyvumu ir komunikabilumu. Nors teks imtis neįdomių darbų, kuriems stigs noro, bet nusimato ir džiuginančių įvykių. Galimas intriguojamas flirtas, kvietimas į pasimatymą, renginį.

Skorpionas –
Jei turėsite laisvo laiko, pravartu pasirūpinti tuo, kad namai suspindėtų švara, o šeimos nariams būtų nenuobodu. Galite imtis nedidelio remonto. Neapsirikite, pasikliaudamas abejotinais pažadais, kurie gali reikšti norą išsisukti.

Šaulys –
Artimi žmonės, pažįstami gali skatinti jus rizikuoti versle, meilėje. Išties būsite aktyvus, išradingas, neblogai seksis demonstruoti kūrybinius sugebėjimus. Tačiau bet kokia rizika turi būti protinga. Viską statyti ant kortos nepatariama.

Ožiaragis –
Šiandien jūsų nuotaika kaitaliosis, trūks pasitikėjimo savimi. Tačiau ne jausmais ir emocijomis, o protu pagrįstą veiklą turėtumėte atlikti be priekaištų. Svarbu neliežuvauti, nepiktnaudžiauti svaigalais.

Vandenis –
Suksite galvą, kuo galite pasitikėti, o su kuo geriau nebeturėti jokių reikalų. Jei nesugebate valdyti situacijos ir blaiviai mąstyti, svarbius sprendimus atidėkite. Galite supainioti meilės reikalus, ypač jei žaidžiate dvigubą žaidimą.

Žuvys –
Nors ir sunku, bet įmanoma tesėti pažadus bei priversti kitus tai padaryti. Visų pirma tai liečia finansinius reikalus. Pasirūpinkite grąžinti skolas ar jas atsiimti, susimokėti mokesčius. Įmanoma slapta seksualinė avantiūra.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}