2008 m. spalio 30 d.

304 metų diena, 44 metų savaitė.

Saulė teka 7:17, leidžiasi 16:48. Dienos ilgumas 09:31.
Mėnulio fazė – jaunatis.
Temperatūra – dieną +9 iki +11, debesuota, lietus. Vėjas rytų, 3-6 m/s .
                     naktį +11 iki +13, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 5-9 m/s .

Šią dieną 1961 m. virš Arktikos jūros susprogdinta didžiausia kada nors detonavusi atominė bomba.

Patarimas – Niekada nelaikyk tuščio butelio ant stalo, net trumpai. Nebus pinigų.

Nepamiršk pasveikinti – Alfonsą, Liucilę, Volfgangą, Skirgailą, Skirvydę, Edmundą, Daratą ir Volfą. 

Spalio 30 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Diskutuodamas slopinkite savo vidinį cenzorių. Būkite laisvesnis. Jūsų idėjos dar žalios, bet produktyvios. Jei turite išsiaiškinti asmeninius santykius su artimu žmogumi – šįvakar pats laikas.

Tauras

Neseniai įgyta patirtis šiandien turėtų labai padėti. Prieš pradėdamas dirbti su nauja ir sudėtinga technika, būtinai perskaitykite instrukciją.

Dvyniai

Nesijausite laisvas elgtis taip, kaip jums iš tiesų norėtųsi. Tėvai ar verslo partneriai kels pakankamai kategoriškus reikalavimus. Neigiamų emocijų atsikratyti padėtų aktyvi fizinė veikla ar sportas. Pasistenkite nuvargti prieš miegą.

Vėžys

Kodėl gi taip blaškotės? Jei manysite esąs nelaimingas, tai ir būsite toks. Pats laikas atlikti savo materialinių ir dvasinių turtų apskaitą. Gal iš tiesų daiktų gausa tik bandote pridengti emocinį badą? Laikas išsiaiškinti.

Liūtas

Galite pabėgti nuo smalsių draugų, bet ne nuo savęs. Emocijos neleidžia jums atsisakyti tuščios ir bevaisės idėjos. Situacija išties pareikalaus vidinės stiprybės ir nemenkų dvasinių jėgų.

Mergelė

Vis dar trykštate energija ir originaliomis idėjomis. Visa, ką darote, darote atvira širdimi. Aplinkiniai tai mato ir, būkite tikras, vertina.

Svarstyklės

Gal ir nebūsite centrinė figūra, bet pačiame įvykių sūkuryje – tai jau tikrai. Pasistenkite likti nešališkas. Norint suvokti, kas iš tiesų vyksta, gali tekti skaityti tarp eilučių.

Skorpionas

Šiandien jausitės lyg etatinis patarėjas visais gyvenimo klausimais. Nesivaržykite įkyriems prašytojams pasakyti, ką apie tai manote. Sveika kritika nepakenks niekam.

Šaulys

Nauji darbai pasmerkti žlugti, jei jūsų galva dar užimta vakar dienos reikalais. Kad ir kaip maldautumėte, para nepailgės, taigi nešvaistykite veltui laiko stengdamasis atlikti neįmanomą.

Ožiaragis

Nesusipratimų diena. Visi rėkia, bet niekas nėra iš tiesų rimtai supykęs. Spręskite pats, ar pulsite stačia galva į tą chaosą, ar luktelėsite, kol dulkės nusės.

Vandenis

Tik nepasiduokite, kai jau esate taip arti tikslo! Skirkite pakankamai dėmesio smulkmenoms – jos šiandien svarbios. Vakare turėsite galimybę įrodyti, ko iš tiesų esate vertas.

Žuvys

Kažkam šiandien reikės viso jūsų dėmesio. Nenumokite į tai ranka. Bendras darbas bus sunkus, bet įdomus. Nedrąsiai užgimsta daug žadantis emocinis ryšys…