2010 m. Spalio 5 d. Antradienis

278 metų diena, 40 metų savaitė.

Saulė teka 07:26, leidžiasi 18:49. Dienos ilgumas 11:23. Delčia. 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +10 iki +12, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +2 iki +4, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Be kryptingų ir ryžtingų pastangų nebus nuostabių pasiekimų. (Sun-Tzu)

Sveikiname – Edvinus, Gales, Placidus, Palemonus, Gildas, Donatas.

Šiandien – Tarptautinė mokytojų diena.

Dienos horoskopas:


Avinas – Šiandien sunku tikėtis harmoningo bendravimo, supratimo ir pritarimo, ypač jei nebūsite lankstus ir nemokėsite nusileisti. Atsargiau elkitės su technika, elektra. Tikriausiai teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario sveikatą.

Tauras –
Tikriausiai aiškinsitės santykius su tais, kurie neduoda jums ramybės ir kaišioja pagalius į jūsų asmeninės laimės ar profesinės karjeros ratus. Išlaikykite taktą – nesubtilumas, familiarumas ne padės, o kenks. Venkite kategoriškų apibendrinimų.

Dvyniai –
Kai kurie dalykiniai ar finansų reikalai, susitarimai kels rūpesčių. Labai svarbu rimtai susikaupti ir tuoj pat susidoroti su iškilusiais sunkumais. Pasistenkite, kad tvarkingi būtų dokumentai, ypač finansų, buhalterijos.

Vėžys –
Tikėtinas intelektinis pakilimas, padidės noras ir sugebėjimas planuoti, sisteminti, apibendrinti. Tikriausiai teks bendrauti su mokslininkais, teisėtvarkos atstovais, politikais ar užsieniečiais. Tikėtina, kad spręsite teisinį kazusą.

Liūtas –
Panašu, kad teks tvarkyti nuosavybės ir pinigų reikalus, derėtis dėl kainų ir palūkanų. Tuo pat metu jūsų nuotaikos bus konfliktiškos. Rimtų problemų gali kilti dėl jūsų ambicijų ar užsispyrimo. Tai skatins ginčus, nemalonius debatus.

Mergelė –
Aktyvi diena. Galite planuoti savo perspektyvas, vykti į kelionę, priimti iš svetur atvykusius specialistus, įtakingus veikėjus, skirti pasimatymus seniems ir naujiems pažįstamiems, organizuoti susirinkimus, kolektyvinius renginius.

Svarstyklės –
Norint pasiekti tikslą gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą, veikti užuolankomis. Beje, galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai. Nesivelkite į intrigas.

Skorpionas –
Tikėtinas susitikimas su senais draugais, pažįstamais. Galite gauti pasiūlymą keisti veiklą, profesiją, komandą. Galbūt teks vykti į masinius renginius kaip žiūrovui ar dalyviui, o gal kažką organizuoti.

Šaulys –
Nepatartina klimpti į skolas, neapdairiai skolinti pinigus, vertingus daiktus. Šiandien savo pastangomis galite neblogai užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Bet kuriuo atveju pinigų, turto, mokesčių temos jums bus itin artimos ir svarbios.

Ožiaragis –
Tikriausiai teks pasiraitoti rankoves ir pasismailinti liežuvį, nes į jus bus nukreipta nemažai akių ir ausų. Aplinkinius galite nustebinti savo keistais pastebėjimais, komentarais. Galbūt kažkokia informacija išsklaidys tvyrojusią miglą.

Vandenis –
Jums nestigs sumanumo, ypač ieškant rėmėjų bei reikalingos informacijos. Tikriausiai rūpės artimų žmonių, giminaičių problemos. Mėginsite padėti jas spręsti. Tačiau kitiems neatrodys, kad labai stengiatės, tad sulauksite priekaištų.

Žuvys –
Nesunkiai susitvarkysite su įvairiomis užduotimis, nestokosite idėjų ir noro pasireikšti profesinėje veikloje. Gera diena kūrybai, menui, meilės romantikai. Galbūt teks griežčiau paauklėti vaikus, pasikalbėti su jais apie moralę, atsakomybę.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}