Principinė dvikova – laimėta!

FK „Mažeikiai“ švenčia antrą pergalę šiame A lygos sezone. Rungtynes daug aktyviau pradėję „Mažeikių“ futbolininkai, vis nesugebėdavo išnaudoti savo susikurtų progų, tad pirmas kėlinys baigėsi taikiai 0:0.

Antrajame kėlinyje, 64 minutę, įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė mūsų ekipos gynėjas iš Latvijos – Romans Gladilins, tai jo pirmas įvartis A lygoje.

Po šio įvarčio, Klaipėdos ekipa, bandė perimti iniciatyvą, bet kibios mūsų gynybos dėka  rezultatas nepakito ir „Mažeikiai“ A lygos turnyrinėje lentelėje kyla į 8 vietą iš jos išstumdami šiandieninius varžovus FK „Klaipėda“ ekipą.

Sekančios rungtynės – išvykoje, su naujais turnyrinės lentelės kaimynais – Pakruojo „Kruoja“ ekipa, spalio 24 dieną, 15 valandą.

Mažeikiai („Mažeikiai“) – Klaipėda („Klaipėda“) 1:0 (0:0)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 400 žiūrovų
Įvarčiai: 64 min. (iš 11m.) R.Gladilins („Mažeikiai“)
Įspėjimai: 25 min. R.Gladilins, 70 min. M.Jasas, 71 min. T.Kizevičius,
85 min. D.Braga („Mažeikiai“); 56 min. M.Grigaravičius, 64 min. G.Zaniauskas („Klaipėda“)