2010 m. Spalio 2 d. Šeštadienis

275 metų diena, 39 metų savaitė.

Saulė teka 07:20, leidžiasi 18:56. Dienos ilgumas 11:36. Pilnatis.

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +11 iki +13, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +4 iki +6, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Tai, kas atsitiko kartą, gali nebeatsitikti niekuomet. Tačiau tai, kas atsitiko du kartus, tikriausiai atsitiks ir trečiąjį. (P. Coelho)

Sveikiname – Modestus, Eidvilus, Getautes.

Šiandien –  Angelų sargų arba Policijos diena.

Dienos horoskopas:


Avinas – Pasistenkite sutvarkyti tuos su namais susijusius reikalus, kurių susikaupė per ilgą laiką. Pasitelkite į pagalbą artimuosius. Gali kilti pagrįstas noras peržiūrėti šeimos biudžetą. Vakarą praleiskite su šeima taip, kad visiems būtų jauku ir smagu.

Tauras
– Energija iš jūsų trykšte trykš. Gali būti, kad visos mintys suksis apie asmenį, kuriam puoselėjate aistringus jausmus. Tikriausiai pavyks suorganizuoti sau ką nors malonaus, atgaivinti sielą, paganyti akis. Tiktų imtis ir meninės kūrybos.

Dvyniai
– Palankus metas kibti į veiklą. Yra tikimybė, kad jūsų kišenė pradės pilnėti. Pajusite poreikį daug ką keisti savyje ir savo aplinkoje. Galbūt pradėsite sportuoti, atliksite neįprastas grožio, higienos, sveikatos profilaktikos procedūras.

Vėžys – Gana emocionali diena. Jei esate kūrybingas ir aktyvus, sugebėsite rasti išeitį iš bet kokios situacijos, rasti pagalbininkų. Tačiau galima nesunkiai įgyti ir priešų, konkurentų. Verčiau pasistenkite juos paversti draugais, kol tai įmanoma.

Liūtas – Pats metas atsikratyti žalingo įpročio, apsikuopti savo aplinkoje. Galite griebtis avantiūros, kad tik atkreiptumėte į save publikos ar patinkančio asmens dėmesį. Galbūt tai palengvins jūsų piniginę. Vis dėlto gausite daugiau, nei atiduosite.

Mergelė – Tikėtinas pokalbis, iš kurio paaiškės, kokia kryptimi turite pasukti gyvenimo vairą, kur ir kada reikės vykti, kuo pasirūpinti. Visiškai įmanoma, kad finansinė arba kitokia parama ateis lengviau, nei galite įsivaizduoti.

Svarstyklės – Jums nestigs pasitikėjimo savimi, o ir aplinkiniams atrodys, kad protingai mąstote, tinkamai planuojate reikalus. Svarbu, kad nauja dalykinė iniciatyva tuoj pat neišblėstų, juolab kad šio grūdelio gali išaugti didelis medis.

Skorpionas – Šiandien suprasite, koks svarbus jums yra populiarumas, kolektyvo nuomonė ir socialinė padėtis. Pasijusite stipresnis, svarbesnis. Šauniai praleisite vakarą, jei dalyvausite visuomeniniame renginyje, susitiksite su draugų kompanija.

Šaulys – Šiandien geriausia niekur nesikišti ir tiesiog būti stebėtoju. Tačiau tai nereiškia, kad galite tūnoti pasislėpęs ir nedirbti. Darbo padaugės, spaus terminai, tad kažin ar pavyks save tausoti. Vis dėlto vakaras gali būti maloniai atpalaiduojantis.

Ožiaragis – Svarbių įvykių kažin ar bus, nebent jie vyks kažkur jūsų pašonėje, tiesiogiai neužkliudydami. Profesijos srityje didesnės įtampos taip pat nepatirsite, todėl galėsite daugiau laiko skirti draugams, meilės romantikai ar savo pomėgiams.

Vandenis – Galimos naujienos, jei esate suinteresuotas kokiais nors būdais papildyti išsekusį pajamų šaltinį. Tikėtina, kad gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, kreditavimu. Tačiau prireiks greitos reakcijos, daug energijos, o tuo pačiu ir pradinės investicijos.

Žuvys
– Tikėtina, kad kažkur važiuosite, rūpinsitės komerciniais, transporto, ryšių reikalais. Galite sulaukti svečio iš giminių arba susitikimo pageidaus iš toli grįžęs draugas. Tai jūsų nenuvils, bus įdomu išgirsti kitokias mintis, įspūdžius.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}