Pristatyta kompaktinė plokštelė „Mažųjų talentų šou 2010“ (Video)

 

Vakar, Mažeikių rajono kultūros centre buvo pristatyta jau 7-oji kompaktinė plokštelė, kurioje skamba „Auksinio dešimtuko “ atliekami kūriniai.

Dešimt talentingiausių mūsų krašto atlikėjų buvo išrinkti š.m. Gegužės 25. tradiciškai vykstančiame „Mažųjų talentų šou – 2010“ atrankiniame koncerte.

 

 

Daivos Gedvilienės labdaros ir paramos fondas, kurio vienas iš tikslų yra remti Mažeikių rajono talentingiausius vaikus ir jaunimą, siekiančius tobulėti bet kurioje kultūros ir meno srityje, juos puoselėti, ugdyti ir skatinti, piniginės dovanos, savo įsteigtą piniginį prizą įteiks Mažeikių muzikos m-klos solistui Ronaldui Antanavičiui (8 m.) ir jo mokytojai Eridanai Tallat- Kelpšienei.

 

Žemaitijos krašto draugijos vadovas Eduardas Buta  apdovanos Ronaldą Antanavičių ir jo mamą už žemaitiškos kalbos puoselėjimą ir puikią, tikrą žemaitišką tarmę. Šio konkurso metu, vertinimo komisija išgirdo berniuką atliekant mamos Kristinos Antanavičienės sukurtą dainą „Vo kudie ?“.

 

Kompaktinė plokštelės pristatymo metu taip pat pelnytai pagerbti ir visi kiti įvairaus amžiaus jaunieji muzikantai, skaitovai, dainininkai. Šiemet jais tapo:

 

1. Nikita  Pociūtė  

2. Ronaldas  Antanavičius

3. Eva Tiškutė

4. Vilius Mažeika

5. Airidas  Kirkilas 

6. Rimantė Druskinytė ir Leandra Brasaitė 

7. Viktorija Nociūtė

8. Marius Samavičius su Živile Spūdyte

9. Klasikinėmis gitaromis grojantis kvartetas

10. Gintarė Korsakaitė ir Agnė Michalenkovaitė.

 

Renginio metu Mažeikių Gabijos gimnazijos gimnazistės pristatė rūbų kolekcija „Agresija“, taip pat skambėjo Daivos Gedvilienės atliekama daina.

 

Renginio organizatoriai džiaugiasi jaunaisiais talentais ir laukia jų kitąmet vykstančiame talentų šou.

 

 

{parasas}