2010 m. Rugsėjo 23 d. Ketvirtadienis

266 metų diena, 38 metų savaitė.

Saulė teka 07:03, leidžiasi 19:19.

Dienos ilgumas 12:16. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną nuo nuo +15 iki +17, giedra, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +6 iki +8, giedra, be kritulių. Vėjas pietų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Kito nemylėjęs mylimas nebūsi. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Linus, Tekles, Galintus, Galintes, Linas, Lines..

Šiandien – Lietuvos žydų genocido diena .

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Slapti, nepastebėti trūkumai gali tapti akivaizdūs, ir tai gera proga su jais pakovoti. Galimos netikėtos finansinės problemos. Būkite kantresni su sutuoktiniu, priekaištais, nepasitenkinimu lengvai išprovokuosite nesantaiką.

Tauras – Nors nesate lengvabūdžiai, šiandien galite leistis į pavojingą avantiūrą spaudžiami kolektyvo ar giminaičių. Ko gero, tai pasiseks, ypač jei priklausote klasikinei kukliųjų ir santūriųjų Vandenių kastai. Svarbesniems susitikimams palankesnis rytas.

Dvyniai – venkite reikšti savo nuomonę ir ką nors mokyti. Būtų gerai likti namie ir atsiriboti ne tik nuo visokių reikalų, bet ir nuo blogų, liūdnų minčių, nerimo ir įtarinėjimų. Būkite atidesni tėvams, savo atžaloms. Negeras laikas aiškintis meilės santykius, galite pradėti be pagrindo pavyduliauti.

Vėžys – Dvilypis metas, kai pergalės kaina tampa itin aukšta, o pralaimėjimai nėra skaudūs. Beje, sėkmę lems mokėjimas sutarti su aplinkiniais ir laiku pasiremti įtakingais draugais.

Liūtas – Kūrybingumo, kaip ir gerų norų, nestigs, tačiau daug ką galite sugadinti neatsargiu žodžiu. Beje, šios dienos nesėkmės gali pakenkti sveikatai, tad mokėkite pasirūpinti savimi: nepersidirbkite, atsargiau elkitės su darbo ar buitine technika.

Mergelė – Sėkmingam reikalų tvarkymui, partneriškiems susitarimams gali sukliudyti senos neišspręstos problemos. Nebūkite labai reiklūs artimiesiems, ieškokite sąlyčio taškų, juk ir taip pakaks noro konfliktuoti.

Svarstyklės – Nelengva diena, ypač vakaras. Palanku tvarkyti mokesčių, paskolų, draudimo reikalus. Tik nepasiduokite įtampai, taktiškiau bendraukite su vaikais. Būkite švelnesni, jautresni sutuoktiniui, mylimam asmeniui.

Skorpionas – Nebloga diena: būkite atkaklūs, ryžtingi, ginkite savo pozicijas. Bendraudami su užsieniečiais, įtakingais žmonėmis likite lankstūs, jei sugalvosite paspausti, darykite tai taktiškai. Laimės tie, kurie mokės suderinti diplomatiškumą su įžūlumu.

Šaulys – Esate kupini energijos, pasitikėjimo savimi, ryžto viską perdaryti. Nemažai gali pavykti, tiesa, jei neprarasite saiko, nebūsite kategoriški.

Ožiaragis – Pavyks ten, kur nesitikėjote, deja, gali sužlugti tai, dėl ko buvote tikri. Tad daugiau ekspromto: būkite išradingi ir lankstūs. Nepatartina tvarkyti finansinių reikalų. Vertėtų labiau pasaugoti santykius su mylimu žmogumi. Būkit atidesni vaikams.

Vandenis – Gali pasiteisinti patarlė: „Aukščiau bambos neiššoksi“. Mat paaiškės, ar nepervertinote savo galimybių, kiek jūsų siekiai, planai realūs. Venkite tuščių kalbų, pažadų, niekur neskubėkite, ypač vakare.

Žuvys – Likit geranoriški, ir diena pateiks ne vieną džiugią staigmeną. Pasistenkite nieko neprovokuoti konfliktui, ramiau viską vertinti. Vakare išaugs nelaimingų atsitikimų, avarijų, konfliktų tikimybė.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}