2010 m. Rugsėjo 18 d. Šeštadienis

 

261 metų diena, 37 metų savaitė.

Saulė teka 06:54, leidžiasi 19:32. Dienos ilgumas 12:38. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną nuo +11 iki +13, debesuota, trumpalaikiai lietūs, perkūnija. Vėjas pietvakarių, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +9 iki +11, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs, perkūnija. Vėjas pietų, 4-6 m/s.

Dienos mintis – Laimė beldžiasi mažiausiai kartą į kiekvienas duris. (V. GEZLITAS)

Sveikiname – Juozapus, Stanislovus, Mingailus, Galmantes, Stefanijas, Stefas, Elitas.

Dienos horoskopas:

 

Avinas –  nesijauskite kaltas, jei šiandieną kažkas klostysis ne taip, kaip žadėjote ir planavote. Kartais aplinkybės būna už jus stipresnės. Tausokite savo energiją, kontroliuokite žodžius. Nepiktnaudžiaukite svaigalais ir saugokitės vagių, sukčių.

Tauras – seksis stiprinti visuomenines pozicijas, įtaką kitiems. Tik neskubėkite keisti pažiūrų, principų. Vis dėlto kai kurie susitarimai bus nekonkretūs, pažadai – netikri. Vertėtų susilaikyti nuo neapgalvotų komercinių eksperimentų, paskolų.

Dvyniai – Nederėtų per greitai pasitikėti žmonėmis, kurių gerai nepažįstate, griebtis reikalo, kurį menkai išmanote ar kuriam stokojate lėšų. Nebus lengva, jei užsiimate politika, organizacine veikla. Kažkas ves jus iš kantrybės, trikdys planus.

Vėžys – Panašu, kad šiandien teks pasiraityti rankoves ir stipriau padirbėti. Tik ne viskas klostysis taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Gali išaiškėti klasta, intrigos, dvigubi žaidimai. Jei dėl to kažkas patyrė nuostolį, situacija gali rimtai komplikuotis.

Liūtas – Šiandien būkite itin apdairus, jei tvarkote finansų, kreditų, skolų reikalus. Nesislėpkite nuo tų, kuriems rūpite – išdrįskite išsakyti jausmus, viltis, net jei dėl to pasijusite pažeidžiamas. Venkite svaigalų, ypač jei dėl jų tampate agresyvus.

Mergelė – Panašu, kad diena padovanos spalvingų emocijų. Bus ir romantikos, ir dramų. Švelnius jausmus, sentimentalias mintis vėlai vakare gali pakeisti slegiančios abejonės. Nerimą kels stabilumo trūkumas arba vėjai piniginėje.

Svarstyklės – Gali kilti minčių apie darbo keitimą, svarbius pirkinius. Dėl naujovių, pertvarkymų ramiai tarkitės su suinteresuotais asmenimis. Derėtų elgtis ir dirbti taip, kad netektų bylinėtis arba visko pradėti iš naujo. Gresia avarinės situacijos.

Skorpionas – Gali tekti tvarkyti teisinius reikalus, galvoti apie kvalifikacijos kėlimą ar darbo pakeitimą, naujas studijas. Panašu, kad suksite galvą, kaip įveikti konkurentus. Pasverkite informaciją, kurią gaunate arba ketinate pateikti.

Šaulys – Gali būti, kad dėl finansinių problemų strigs kai kurie darbai, projektai, kuriuos gana sklandžiai buvote pradėjęs įgyvendinti. Tikėtinos permainos santykiuose su verslo ar meilės partneriais. Pasisaugokite seksualinės prievartos, finansinio reketo.

Ožiaragis – Šiandien būsite itin susirūpinęs savo ateitimi, perspektyvomis. Tačiau ne kažin ką galėsite padaryti – teks laukti ir tikėtis geriausio. Daug veiklos turėsite, jei esate dėstytojas, vertėjas, juristas, jei ruošiatės kelionei, egzaminams ir pan.

Vandenis – Aplinkybės gali priversti jus keisti karjeros planus. Galbūt iškils etikos arba sveikatos problema. Neleiskite, kad jus išnaudotų finansine prasme, nesijauskite skolingas, jei toks nesate. Erotiškas elgesys gali išprovokuoti prievartą, klastą.

Žuvys – Vos spėsite suktis įvykių verpete. Aibė susitikimų, pokalbių darys įspūdį, kad esate populiarus. Tik nesitikėkite, kad kiti už jus priims lemtingus sprendimus ar teisingai patars – tai jūsų teisė bei pareiga, kurios nedera niekam primesti.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}