Horoskopas penktadieniui 08-05

Avinas – Gera diena užsiimti savo namais, spręsti rimtas šeimos problemas. Jeigu jums kas nors atsibodo bendraujant su artimaisiais, mylimu žmogumi, jei norite ką nors iš esmės pakeisti buityje, darykite tai šiandien.

Tauras – Įdomus, romantiškas metas. Tai meilės, džiaugsmo ir netikėtos sėkmės diena. Tik nesivelkite į finansines avantiūras.

Dvyniai – Tinkamas metas imtis sunkių, sudėtingų darbų. Jeigu teks kam nors patalkininkauti, neatsisakykite. Gerai tikrinti sveikatą, užsiimti naminių gyvūnų priežiūra, sveikata.

 

Vėžys – Puikus laikas užmegzti reikalingus ryšius, bendradarbiavimą. Tik nesistenkite dominuoti nei darbe, nei bendraudami su savo artimaisiais, ypač sutuoktiniu. Šiandien gauti partneriški pasiūlymai bus naudingi.

 

Liūtas – Sėkmės laikas. Šiandien palanku aiškintis nuostolių priežastis, spręsti skolų, mokesčių problemas. Tik būkite reiklesni dalykiniams partneriams. Neskubėkite veltis į flirtą.

 

Mergelė – Neskubėkite priimti jokių sprendimų. Jūsų populiarumas nemenkas – svarbu jo neprarasti. Puikus metas dalykiniams ir romantiškiems susitikimams.

 

Svarstyklės – Puiki diena, kai reikia kuo aukščiau siekti bei kuo toliau regėti. Tai iškilimo, išaukštinimo metas. Galite sulaukti pelnyto pripažinimo, atpildo.

 

Skorpionas – Draugų padedami galite nemažai nuveikti ir laimėti jums svarbų reikalą. Tai metas, kai įgyjami patikimi sąjungininkai, galingi rėmėjai. Tiktai nepraraskite atidumo skaičiuodami, rašydami, žadėdami arba tiesiog kalbėdami: liežuvis jūsų priešas.

 

Šaulys – Bus svarbus sugebėjimas blaiviai vertinti situaciją. Pasisaugokite žmonių, mėgstančių perdėti, pagražinti ar tiesiog įžūliai save pristatyti. Neklausykite tų, kurie siūlys ką nors ypatinga. Šiandien tikrai geriau žvirblis rankoje.

 

Ožiaragis – Jei spręsite karjeros, konkurencijos problemas, nepulkite į mūšį – šiandien laimės tas, kuris lėtesnis, tylesnis. Jūsų išskirtinė intuicija padiktuos tinkamiausią būdą nugalėti varžovus.

 

Vandenis – Nors dabar ir apribojimų metas, jūsų tai beveik nepalies. Tad verta imtis daugiau darbų – turėsite naudos, pelno, tinka spręsti dalykinius, finansinius, meilės reikalus.

 

Žuvys – Laikas suabejoti, neskubėti – nebijokite praleisti geros progos. Antra dienos pusė bus palankesnė negu pirmoji.

 

Šaltinis: vytautus.com