2010 m. Rugsėjo 02 d. Ketvirtadienis

245 metų diena, 35 metų savaitė.  

Saulė teka 06:25, leidžiasi 20:12. Dienos ilgumas 13:47. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +14 iki +16, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +8 iki +10, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s.

Dienos mintis – Žinios tampa išmintimi tik tada kai yra panaudojamos. (ANONIMAS) 

Sveikiname – Ingridas, Protenius, Vilgaudus, Steponus, Vilgaudes.

Dienos horoskopas:

Avinas – priimkite gautus pasiūlymus bendradarbiauti ir neatsisakykite kur nors paviešėti: tai sėkmingas laikas pasirodyti visuomenėje, priimti svečius. Sutuoktinio nuoširdumas ir aplinkinių dėmesys suteiks naujų jėgų ir optimizmo.

Jautis – nepraleiskite šiandien atsiveriančių gerų progų: nepasitikėjimas likimu, įtarumas itin kenks. Tad pamirškite nerimą, negeras nuojautas ir rūpesčius. Labiau pasitikėkite žmogumi, kurį mylite. Tinka apgalvotai rizikuoti tvarkant piniginius ir turto reikalus. Galima netikėta dovana, nelaukta pagalba.

Dvyniai – palankus metas, tinkamas kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, bendrauti su įtakingais asmenimis. Jūsų įtaka aplinkiniams sparčiai augs, jus pastebės svarbūs, įtakingi asmenys. Galite tikėtis ne tik dosnių komplimentų, šaunių įvertinimų, bet ir naudingų pasiūlymų.

Vėžys – nors pakaks šeiminių rūpesčių, norėsis ramybės, prisiverskite imtis svarbių dalykinių reikalų tvarkymo. Mokėkite naudotis palankiomis veiklai aplinkybėmis. Tai geras laikas pokalbiui su vadovu.

Liūtas – seksis viskas, ko imsitės, gerai jausitės visur, kur atsidursite, – daug džiaugsmo suteiks ir geros naujienos, vertingi pasiūlymai. Tai metas, kai netikėtai gali pasikeisti ir jūsų jausmai – draugystė gali virsti meile, o romantiški santykiai – bičiuliškais.

Mergelė – nepaprastų susitikimų, subtilių pokalbių diena, romantiškų fantazijų metas. Tai aktyviai veiklai netinkamas laikas: dabar labiau reikia poilsio ir ramybės, kad galėtumėte pasvajoti, atsipalaiduoti – kils puikių idėjų. Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus, ypač susijusius su pinigais, verslu.

Svarstyklės – būkite atidesni savo vidui ir aplinkinių patarimams, komplimentams – galite pajusti, išvysti neatrastąją savo asmenybės dalį. Tai asmeninės charizmos atsivėrimo metas. Ir nevenkite atviro pokalbio su sutuoktiniu, tiks net aiškintis santykius.

Skorpionas – palanku spręsti finansines, socialines problemas, tvarkyti svarbius verslo reikalus, pasirašyti sandorius. Susitikimai, pokalbiai ir veiksmai naudingi, o įgyta patirtis vertinga ilgam. Puiki proga pirkti dovanas ir jas teikti draugams, artimiesiems, mylimam žmogui.

Šaulys – atsitiktinumas gali atnešti laimę… Tad būkite atidesni ir dėmesingi dalykams, kuriuos išgirsite, sužinosite, pajusite, suprasite, – jūsų gyvenimas gali pakrypti naudinga linkme. Tai puiki proga pokalbiams apie meilę, šeimą, vaikus.

Ožiaragis – reikalai, kuriuos dabar tvarkote, neduos greitų vaisių, tačiau laimėjimai bus ilgalaikiai. Atsakingus susitikimus prasminga atidėti kitai savaitei. Ir pasistenkite pirmiausia būti geri saviems, o ne svetimiems.

Vandenis – aplinkiniai jums simpatizuos, reikš pagarbų dėmesį – tai gera proga svarbiam pokalbiui su žmogumi, nuo kurio priklauso jūsų ateitis, pripažinimas, pinigai. Pateisins lūkesčius apgalvotos avantiūros. Laukia džiugios permainos, sėkmė ir tvarkant reikalus, ir jausmų srityje, malonios staigmenos iš vaikų.

Žuvys – problemų daugiau nei galimybių su jomis susidoroti. Tačiau neskubinkite įvykių – savo rūpesčius atidėkite iki kitos savaitės pradžios. Vakare kvieskitės svečių – senų draugų vizitas taps džiugiu ir naudingu įvykiu šeimos gyvenime.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}