Mažeikiškiams futbolininkams dar trūksta pasitikėjimo savimi ir fizinės jėgos

Vakar, Mažeikių Sporto stadione įvyko dar vienos futbolo varžybos, kurias vėl pralaimėjo Mažeikių ekipa. Šįkart mažeikiškiai nusileido Marijampolės „Sūduvai“ – rezultatu 1:3. Rungtynes stebėjo 150 futbolo aistruolių, joms teisėjavo teisėjas iš Klaipėdos, A. Žuta.

Kaip skelbiama oficialioje FK „Mažeikiai“ svetainėje, įvarčius pelnė šie žaidėjai: 15 min. P.Lukšys, 45+1 min. E.Grigaitis, 81 min. A.Urbšys („Sūduva“), o 67 rungtynių minutę A.Vitkauskas („Sūduva“) gavo įspėjimą. Mažeikiškiams įvartį pelnė N. Kumža, tiesa, jis 67 minutę neįmušė 11 m. baudinio.

 


Svetainė taip pat skelbia, kad Mažeikių „Mažeikiai“ iškrito iš taurės varžybų. Šalies futbolo taurės penktojo etapo burtai lėmė, kad trečiadienį (rugpjūčio 25 d.), Mažeikiuose tarpusavyje susitiko dvi A lygos komandos, kurios yra turnyrinės lentelės kaimynės: mažeikiškiai, užimantys devintąją vietą, bei „FK Klaipėda“, stovinti laipteliu aukščiau, tačiau „Mažeikiai“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3 ir turėjo pasitraukti iš šalies futbolo taurės varžybų.

Kaip teigia šalies futbolo rinktinės kandidatas Rytis Leliūga, mažeikiškiams dar trūksta pasitikėjimo savimi ir fizinės jėgos.

ŠALTINIS: FKmazeikiai.lt
{parasas}