Mažeikių futbolininkai pamiršo pergalės skonį

Vakar, rugpjūčio 15 d., trimis rungtynėmis baigėsi LFF A lygos 21-asis turas. Daugiausiai dėmesio kėlė mačas Panevėžyje, kur susitiko du pagrindiniai kandidatai į čempionų titulą „Ekranas“ ir „Sūduva“. Po šio mačo „Ekranas“ prieš „Sūduvą“ išsaugojo 11 taškų persvarą.

Kitose rungtynėse Klaipėdoje vietos „Klaipėda“ neatsilaikė prieš „Šiaulius“ – 0:2, o „Mažeikių“ klubas savoje aikštėje 1:3 nusileido Tauragės „Tauro“ vienuolikei. Visi mačo įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. „Tauro“ gretose pasižymėjo Nerijus Mačiulis (53 min.) ir L.Bielskis (90 min.), o T.Kizevičius (48 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus. Paguodos įvartį šeimininkai sugebėjo įmušti tik trečią pridėto laiko minutę, kai pasižymėjo N.Kumža.