2010 m. Rugpjūčio 17 d. Antradienis

228 metų diena, 33 metų savaitė.  

Saulė teka 05:55, leidžiasi 20:50. Dienos ilgumas 14:55. Priešpilnis. 

Oro temperatūra dieną nuo +27 iki +29, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +15 iki +17, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-2 m/s.

Dienos mintis – Niekas taip nestumia į vienišumą kaip mūsų paslaptys. (POLAS TURNJĖ) 

Sveikiname – Hiacintus, Jacintus, Saulenius, Mažviles, Jackus.

Dienos horoskopas:

Avinas – nenumatytų ir didelių išlaidų turės verslininkai, neseniai su partneriais užsieniečiais pradėję įgyvendinti svarbų projektą. Santykiuose su giminaičiais gali būti konfliktinių situacijų, todėl būkite griežtesni, kad įvestumėte tvarką savo namuose.

Jautis – galėsite įgyvendinti senus sumanymus, susijusius su nuosavos įmonės atidarymu arba verslo plėtimu. Čia jums neįkainojamą paramą suteiks aukštas valstybės valdininkas. Bet ir jūs turėsite kaip reikiant padirbėti, kitaip planai liks tik popieriuje.

Dvyniai – jūsų laukia ne visai malonus susitikimas – it perkūnas iš giedro dangaus, netikėtai jūsų gyvenimo kelyje pasirodys senas pažįstamas, su kuriuo išsiskyrėte prieš daugelį metų.

Vėžys – nebūkite įnoringi ir stenkitės nereikšti kritikos, kuri gali neturėti pagrindo. Stenkitės pailsėti ir neužsiplėškite per daug darbų.

Liūtas – kad ir kokio darbo imtumėtės, jį atliksite sparčiai ir gerai. Verslininkai turėtų išnaudoti savo šansą ir surengti svarbias derybas su partneriais. Gali būti, kad po to jums atsivers galimybės išplėsti savo veiklą.

Mergelė – susilaikykite nuo rizikingų investicijų į vertybinius popierius. Priešingu atveju jūsų finansinė situacija gali dar labiau pablogėti. Tiems, kurie dirba valstybinėje įstaigoje, naudingos bet kokios permainos.

Svarstyklės – turėsite problemų darbe dėl nesutarimų su pavaldiniais arba viršininkais. Jums nepatartina pasiduoti pykčio protrūkiui ir priimti neapgalvotą bei skubotą sprendimą.

Skorpionas – sąžiningai eikite savo pareigas, ir nereikės ilgai laukti paaukštinimo. Asmeninio gyvenimo permainos laukia tų Liūtų, kurie dar neturi antrosios pusės. Tie, kurie jau rado gyvenimo palydovą, pradės galvoti apie oficialų santykių įteisinimą.

Šaulys – naujas pajamų šaltinis bus nedidelis bendras verslas, kurį jums pasiūlys kažkuris bičiulis. Jūs pasitikite savo jėgomis, turite organizacinių gabumų. Kaip tik šios savybės jums padės žengti svarbų žingsnį savo gerovės kėlimo keliu.

Ožiaragis – darbe turėtumėte atidžiai stebėti įvykių raidą ir neišleisti iniciatyvos iš savo rankų. Jūs galite pasiekti rezultatų, apie kuriuos anksčiau tik svajojote. Jauni įsimylėjėliai, gimę po šiuo Zodiako ženklu, neišvengs didelių ginčų ir kivirčų.

Vandenis – ieškosite netikėtai užgriuvusių problemų sprendimo. Jums tikriausiai atrodys, kad už menką darbo užmokestį iš jūsų pernelyg daug reikalaujama. Bet verčiau neafišuokite šios nuomonės, kad išvengtumėte nereikalingų ginčų ir konfliktų su vadovais.

Žuvys – turėsite galimybę įrodyti bendradarbiams esą tikri lyderiai. Niekas, išskyrus jus, nesurizikuos imtis sunkios užduoties, o jūs kaip visada ją puikiai atliksite.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}