2010 m. Balandžio 07 d. Trečiadienis

97 metų diena, 15 metų savaitė. 

Saulė teka 06:40, leidžiasi 20:04. Dienos ilgumas 13:24. Delčia.

Oro temperatūra dieną +4 iki +6, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį +1 iki +3, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-2 m/s.

Dienos mintis – Kvailybe ir išmintimi taip pat lengvai užsikrečiama, kaip ir ligom. Todėl rinkitės draugus. (V. ŠEKSPYRAS)

Sveikiname – Minvydus, Kantautes, Hermanus, Donatas.

Šiandien – Pasaulinė sveikatos diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – šiandien tiktų atsidėti namų reikalams. Panašu, kad jums reikia šiokio tokio atokvėpio nuo svetimų problemų ir darbo kitų labui. Neišlaidaukite. Pirmenybę teikite mokėjimams, kurių negalima išvengti bei pirkiniams, be kurių negalite apsieiti.

Jautis – džiaugsmo suteiks malonus flirtas, romantiškas nuotykis arba gera žinia. Daug širdies šilumos parodysite vaikams, mylimiesiems. Tik neikite ten, kur tyko pagunda išleisti visus pinigus.

Dvyniai – palankus metas įprastam dalykiniam bruzdesiui, o labiausiai – tiesiog ramiam ir kruopščiam darbui. Galima pasirūpinti ir kitkuo – pasipuošti, pagerinti savo įvaizdį ir išvaizdą.

Vėžys – tikėtini produktyvūs dalykiniai susitikimai, derybos. Negailėkite komplimentų ir švelnių žodžių artimiesiems, simpatijoms – tai grįš jums su kaupu. Rūpestingai suplanuokite savo išlaidas ir pajamas.

Liūtas – šiandien verta pasitikėti intuicija, įžvalga. Svarbiomis gali tapti finansinės problemos. Galbūt prispaus kreditoriai arba kažkuo teks dalintis su kitais. Kita vertus, jums gali pavykti atgauti skolą arba naudingai pasiskolinti.

Mergelė – būsite nusiteikę filosofuoti apie gyvenimo prasmę, politikuoti, postringauti apie dvasinius dalykus. Galimas pasiūlymas, kurį verta apsvarstyti. Meilės pasimatymas pateisins viltis, jei parodysite subtilią iniciatyvą.

Svarstyklės – tikriausiai ieškosite naujų kūrybos ir darbo formų, metodų, bendrausite su specialistais, galinčiais patarti, pakonsultuoti. Jei susidursite su kliūtimis, nenuleiskite rankų – sunkumus įmanoma įveikti, tereikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Skorpionas – palanku planuoti ateitį, bet vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi, siekiant įgyvendinti didžiuosius norus. Jūsų širdį gali užlieti ypatingi jausmai pažįstamam žmogui.

Šaulys – šiandien palankiau ne patiems reikšti savo mintis, norus, bet stebėti, žiūrėti, ką daro, sako, veikia kiti. Būsite nusiteikę slaptiems meilės pasimatymams, meninei kūrybai arba meditacijoms.

Ožiaragis – rimtų reikalų imtis nesinorės, mieliau plauktumėte pasroviui. Tačiau tikrai nebūsite linkę atsisakyti nuotykių ir romantikos. Gali būti, kad įvyks kažkas jaudinamo, smagaus.

Vandenis – šiandien toliau spręsite senas problemas. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo. Gana palanku tvarkyti turtinius, reklamos, komercinius reikalus, finansiškai rizikuoti.

Žuvys – galite sulaukti įvairių pasiūlymų, vertingos informacijos, tad neatsisakykite pabendrauti netgi su tais, kurie jums nelabai patinka. Nepraleiskite progos ko nors naujo išmokti, sužinoti. Tai gali duoti apčiuopiamos naudos.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}