2010 m. Liepos 25 d. Sekmadienis

206 metų diena, 29 metų savaitė.  

Saulė teka 05:15, leidžiasi 21:35. Dienos ilgumas 16:20. Pilnatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +30 iki +32, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 6-8 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +19 iki +21, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 0-2 m/s.

Dienos mintis – Greiti pažadai vėjais išlaksto. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Jokūbus, Kargaudus, Aušrines, Kristoforus, Kristupus.

Dienos horoskopas:

Avinas – būkite atsakingas ir taktiškas bendraudamas, teikdamas bei išgaudamas informaciją, nes su jumis bendraus jautrūs ir gana pretenzingi žmonės. Turbūt gausite lauktą laišką, pranešimą.

Jautis – daug laiko atims buitiniai reikalai, įvairios neišvengiamos smulkmenos. Nuoširdžiai rūpinkitės šeima, namais, nes jiems išties trūksta jūsų dėmesio. Nors artimųjų svajones įgyvendinti nebus lengva, nenuleiskite rankų.

Dvyniai – galite sužinoti neblogą žinią apie mylimą žmogų, vaiką ar savo perspektyvas. Turbūt būsite nusiteikęs užmegzti naujus ryšius, pažintis, ieškoti nuotykių. Vyresnio žmogaus patarimai, pagalba gali labai praversti – neatsisakykite.

Vėžys – sunku bus išsivaduoti nuo neramių minčių apie sveikatą, figūros ar kitokius trūkumus. Geriausias vaistas – koks nors namų darbas, mankšta, dieta. Patartina atlikti kosmetines bei higienines procedūras, pradėti masažo ciklą ar kt.

Liūtas – bus nelengva susivokti situacijoje, rasti tikrų bendraminčių, palaikančiųjų. Daugiau laiko praleiskite su antrąja puse. Būtų gerai, kad pasistengtumėte įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vienas kitą.

Mergelė – staiga galite susidurti su netikėtomis išlaidomis, baudomis. Jeigu mėginate išsisukti nuo skolos grąžinimo, galite būti pričiuptas. Pravartu rimčiau laikytis eismo taisyklių ir darbų atlikimo terminų.

Svarstyklės – šiandien kalbos suksis apie studijas, tolimas keliones, gal teks bendrauti su iš toli sugrįžusiu asmeniu arba pačiam ruoštis kažkur vykti. Praktiški patyrusio žmogaus patarimai gali labai praversti.

Skorpionas – pasistenkite būti korektiškas tiek su vyresniais už jus, tiek su jaunesniais. Iš jūsų elgesio bus daromos išvados, kurios gali turėti įtakos tolesnei sėkmei.

Šaulys – pasistenkite būti visaverčiu komandos nariu, jei to prireiks darbe ar kitur. Tikriausiai susitiksite su senais bičiuliais, gerbėjais. Dėl ūmaus susižavėjimo ar pagundos galite pamesti galvą, o kartu ir stambią sumą. Būkite apdairesnis.

Ožiaragis – šiandien pravartu ilsėtis, tinginiauti. Galima pasinerti į meninę kūrybą. Leistis į abejotinus nuotykius neverta – nemalonumų bus daugiau negu malonumų. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, vaistais.

Vandenis – susilaikykite nuo svarbių išvadų, neapgalvotų, impulsyvių poelgių, neleiskite, kad emocijos diktuotų, kaip turite gyventi. Atauškite ir blaiviu žvilgsniu įvertinkite savo tikslus.

Žuvys – labiausiai jums norėsis stabilumo, globos, jaukumo vidiniame bei išoriniame gyvenime. Ramybės neduos klausimas, susijęs su pajamų šaltiniais, darbu, nuosavybės dokumentais.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}