2010 m. Liepos 21 d. Trečiadienis

202 metų diena, 29 metų savaitė.  

Saulė teka 05:09, leidžiasi 21:41. Dienos ilgumas 16:32. Priešpilnis. 

Oro temperatūra dieną nuo +25 iki +27, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +18 iki +20, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. (J.V. GĖTĖ)

Sveikiname – Laurynus, Lionginus, Rimvydus, Rimvydes, Danielius.

Dienos horoskopas:

Avinas – šiandien būsite emocionalus, jausmingas. Galbūt imsite galvoti apie esmines permainas santykiuose, versle. Galimi sveikatos sutrikimai, širdies priepuoliai. Venkite įtampos, konfliktų.

Jautis – tebekamuos senos problemos, ypač jei jos susijusios su pinigais, verslu, bet kartu ryškės perspektyvos, kaip jas išspręsti. Vakare sieloje suskambės poezija, meilė. Tuo mielai dalinsitės su aplinkiniais, tik kažin ar jie supras ir priims.

Dvyniai – pirmoje dienos pusėje kažkas nepagailės pagalių į jūsų ratus. Galite atsidurti žiniasklaidos taikinyje. Dėl įtemptos dienos vakare galite tapti priekabus, valdingas, o tuomet tebus vienas žingsnis iki komplikacijų santykiuose, krizės.

Vėžys – iš ryto jums nesiseks kurti darnos ir jaukumo nei išoriniame, nei vidiniame pasaulyje, nors ir labai to trokšite. Gali kamuoti nemalonios nuojautos, nerimas, nepasitikėjimas artimu žmogumi.

Liūtas – tvarkydamas verslo reikalus, galite pavojingai rizikuoti. Sustiprės jūsų juslingumas, seksualumas, būsite linkęs pasiduoti pagundoms, instinktams. Panašu, kad degsite noru sublizgėti. Niekas negali pažadėti, kad nenusvilsite sparnų.

Mergelė – aktyviai darbuositės tarnyboje arba savo ūkyje. Gana sėkmingai spręsite technines problemas. Derėtų pasidomėti juridinėmis, buhalterinėmis naujovėmis. Atkreipkite dėmesį į savo ir šeimos narių sveikatą, išvaizdą.

Svarstyklės – kai kurie jūsų norai aiškiai neatitiks galimybių. Sunku bus suprasti kitaip galvojančius ir atsisakyti savo principų. Kad išvengtumėte barnių, atsisakykite intensyvaus bendravimo, ypač su tais žmonėmis, kurie kelia įtampą, gadina nervus.

Skorpionas – skubių sprendimų pareikalaus finansiniai klausimai. Galite prarasti pinigų per netikusias investicijas, meilės nuotykius. Gali susikomplikuoti reikalai, susiję su mokesčiais, muitais, draudimu.

Šaulys – jums puikiai seksis dirbti protinį, pedagoginį, organizacinį darbą. Įtakingi asmenys ar užsienio partneriai gali padėti realizuoti troškimus. Tačiau galimi ir tušti pažadai, nerimti kontaktai – mokėkite atsirinkti.

Ožiaragis – norėsis rizikuoti, pataikauti savimeilei, bet kaip tik dėl to galite nukentėti. Nepasiduokite akimirkos impulsui, viską gerai apgalvokite. Puldamas ir kaltindamas kitus, nieko nelaimėsite, nebent susipriešinimą ir didesnes problemas.

Vandenis – kažkas gali jums patikėti svarbią užduotį arba savo jausmus, svajones. Pasiseks įgyvendinti kai kuriuos kolektyvinius siekius arba tiesiog atsiras progų pademonstruoti organizatoriaus talentą, pasijusti populiariu.

Žuvys – tikėtinas slaptas noras kitus stebinti dramatiškais efektais. Nekurkite nerealių planų. Mokėkite vertinti tai, ką turite. Sustiprėjusi intuicija gali padiktuoti protingą mintį, kaip racionaliau tvarkyti savo gyvenimą, verslą.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}