Valgydamos kartu su vyru, galite sužinoti koks jis bus lovoje

Jei vyras per pirmąjį pasimatymą pakvietė moterį pavakarieniauti, ji turėtų nepraleisti progos sužinoti, ko galima tikėtis iš jo ateityje. Ekspertai tikina, kad elgesys prie stalo ne tik parodo žmogaus išsiauklėjimą, bet ir atskleidžia, koks jis bus lovoje.

Garstyčių ar krienų mėgėjai mėgsta eksperimentuoti sekso metu. Kai vyras gausiai apipila garnyrą padažais, garstyčiomis ir kitais aštriais prieskoniais, tikėtina, kad ir lovoje jis mėgsta aštrius pojūčius bei įvairovę, sugeba ryžtis bet kokiems sekso eksperimentams.

 

O jei vyras godžiai užgula patiekalą, valgo paskubomis, nurydamas didelius kąsnius –  tai egoizmo požymis: atsidūręs lovoje jis norės kuo greičiau patenkinti savo seksualinę aistrą.

 

Gurmanas, mokantis mėgautis ne tik patiekalų skoniu, bet tuo pačiu nepamiršti ir moters,  – puikus meilužis.
Jei vyras linkęs užkandžiauti, nelaukite iš jo ilgalaikių ir tvirtų santykių. Vyras, mėgstantis kasdien pietauti restorane – tai žmogus, kuris imsis iniciatyvos ir vadovaus lovoje. Tačiau, jei vyras mėgsta pats gaminti, seksas jam – ne svarbiausias dalykas gyvenime: jam moteris ne tik sekso partnerė, o ir asmenybė.

 

Manoma, kad lakios vaizduotės sekso pozų specialistai nesilaiko griežtų dietų, nes begalinėse erotinėse fantazijose „skęsta“ tie, kurie mėgaujasi gerai paruoštu maistu. O kokią įtaką daro patiekalų pasirinkimas?

 

Pavyzdžiui, ledai, sausainiai ir vaisiai lėtina reakciją, vynas migdo vyrą, užtat įkaitina moterį, šampanas palengvina meilės žaidimus, o šokoladas ramina.

 

{diena2}