„Motorola Droid RAZR“ – ploniausias išmanusis telefonas, palaikantis 4G ryšį

Kompanija „Motorola“ antradienį pristatė ploniausią, vos 7 milimetrų storumo, išmanųjį telefoną „Droid RAZR“, kuris palaiko 4G LTE ryšį.

„Plonesnis. Galingesnis. Greitesnis. Gudresnis“, – taip telefoną apibūdino „Motorola“ generalinis direktorius Sanjay Jha.

 

Itin galingą 1,2 GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorių, 1 gigabaitą operatyvinės atminties ir 4,3 colio įstrižainės ekraną turintis telefonas turi beveik viską, ko gali prireikti net pačiam išrankiausiam.

 

Labiausiai į akis krinta didelis ir ryškus „Super AMOLED qHD“ ekranas, kurio raiška – 960×540 tšk. Jis ginkluotas „Gorilla Glass“ technologija, kuri apsaugo ekraną nuo dužimo ir įbrėžimų.

 

Kita svarbi savybė – 4G LTE ryšio palaikymas. Šis ryšys leidžia pasiekti itin didelę interneto spartą (iki 100 Mbps). Tiesa, jis naudoja daugiau energijos, nei 3G ryšys, taigi ar ši funkcija duos daugiau naudos, nei vargo, parodys bandymai ir vartotojų patirtis.

 

Šis telefonas yra ankstesnės „Razr“ versijos, kuri buvo pristatyta dar prieš pirmąjį „iPhone“, 2007 metais, atnaujinimas. Iki šiol „Motorola“ išmaniųjų telefonų rinkoje kovojo su „Droid“ vardo telefonais, tačiau pardavimai augo tik iki „iPhone 4“ pristatymo. Taigi dabar „Motorola“ nusprendė grįžti prie ištakų – prie „Razr“.

 

Pagrindiniai telefono privalumai – didelis ekranas, plonas korpusas, galingas procesorius, 4G LTE ryšys ir visa tai aptarnaujanti 1780 miliamperų per valandą (mAh) baterija. Anot gamintojo, be įkrovimo telefonas turėtų iškęsti daugiau nei 12 val. skambučių arba beveik 9 val. rodyti vaizdo įrašus.

 

Maža to, telefono detalės yra atsparios drėgmei, taigi jis veiks ir lyjant, be to, nereikės jaudintis dėl išsipylusių skysčių.

 

Kitas „Droid RAZR“ privalumas – „Smart Actions“ programa, optimizuojanti programinę įrangą ir išjungianti nenaudojamas funkcijas, tokias kaip „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ar GPS, arba sumažinti ekrano ryškumą. Anot kompanijos, ši programa leidžia iki 30 proc. efektyviau naudoti elementą.

 

Bene didžiausias įrenginio trūkumas yra tas, kad jis naudoja ne naujausią operacinės sistemos „Android“ versiją „Ice Cream Sandwich“, o gerokai seniau pristatytą „Gingerbread“. Žinoma, ji veikia sparčiai ir sklandžiai, bet konkuruoti su tuo pačiu metu pristatytu „Samsung Galaxy Nexus“ bus išties sunku.

 

Telefonas prekyboje pasirodys lapkritį, su dviejų metų sutartimi JAV jis kainuos 299 dolerius.

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

{15min}