2010 m. Liepos 06 d. Antradienis

187 metų diena, 27 metų savaitė.  

Saulė teka 04:50, leidžiasi 21:57. Dienos ilgumas 17:07. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +27 iki +29, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +12 iki +14, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Yra tik vienas kelias į laimę: liautis nerimavus dėl dalykų, esančių ne tavo valioje. (EPIKTETAS)

Sveikiname – Marija, Nervydus, Ginviles, Dominykas Domes, Mindaugus, Nerviles, Nervilus, Neriles, Nerilius.

Šiandien – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena, o taip pat ir Tarptautinė bučinių diena. 

Dienos horoskopas:

Avinas – daug naudos tikėtis neverta, tačiau moralinį pasitenkinimą tikrai pajusite. Nelabai tikėkite tais, kurie siūlys aukso kalnus, pasakų pilis (gautą pasiūlymą padalykite bent jau iš dviejų).

Jautis – gerų susitikimų, pasiūlymų, patarimų laikas. Mėginkite narplioti ankstesnius nesusipratimus. Palankus metas pokalbiams su užsieniečiais.

Dvyniai – tai pakilimas – šiuo metu ryškiai išskirsite iš kitų, be didelio vargo apeisite konkurentus. Gera proga pasiekti, kad veikla ir santykiai su vyresniais už jus įgautų stabilumo.

Vėžys – laikas imtis ko nors labai reikšminga. Tai gerų permainų metas, kai reikia sutelkti visas jėgas, kad išsikovotumėte naujų veiklos erdvių.

Liūtas – svarbiam reikalui sutvarkyti galite sulaukti slaptos įtakingo asmens pagalbos. Tai geras laikas ieškoti patikimų tarpininkų, konfidencialių rėmėjų.

Mergelė – labiau savimi pasikliaukite. Nebijokite kovoti už savo interesus: neabejotinai esate teisūs ir jūsų laukia pergalė.

Svarstyklės – esate verti geriausių dalykų – nereikėtų varžyti savo norų, pasistenkite įgyvendinti bent vieną svajonę. Geras laikas kūrybiškiems žmonėms.

Skorpionas – labai svarbus metas: dabartiniai susitikimai ir susitarimai bus labai sėkmingi. Verta spręsti aktualiausias problemas.

Šaulys – gali stigti optimizmo, tiesa, visai be pagrindo. Nesvarbu, kad kol kas nematote apčiuopiamų savo triūso rezultatų. Dabar pradėti darbai duos pelno. Antroje dienos pusėje pasistenkite ištrūkti į gamtą.

Ožiaragis – netikėta sėkmė ir pripažinimas. Dabar asmeninės pastangos stipriai lems jūsų ateitį. Šiuo metu galite užimti itin palankias pozicijas.

Vandenis – jei suksitės tarp draugų, galite gauti puikių pasiūlymų. Geras laikas tvarkytis iš esmės.

Žuvys – yra gerbėjų, jumis besižavinčių, norinčių su jumis imtis bendro reikalo ar tiesiog bendrauti. Per partnerius jums išties atsivers naujos galimybės. Gera proga ieškoti rėmėjų.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}