K.Brazauskienė: Kaišiadorys buvo jo mylimiausia vieta

Ketvirtadienį anksti ryte į Kaišiadorių bažnyčioje aukojamas Šv.Mišias už velionį prezidentą Algirdą Brazauską sugužėjo jo artimieji, politikai iš socialdemokratų ir Darbo  partijų.

„Atvykau čia, nes čia yra jo mylimiausia vieta“, – ketvirtadienį teigė A.Brazausko našlė Kristina. Ji nesiėmė vertinti Bažnyčios hierarchų sprendimo neleisti A.Brazausko karsto nešti į Vilniaus Arkikatedrą. „Nekomentuosiu. Žiniasklaida jau viską parašė“, – sakė K.Brazauskienė.

 

Tuo tarpu politikai iš Darbo partijos buvo atviresni. Pasak darbietės Loretos Graužinienės, Katedra po šio Bažnyčios sprendimo „nebėra ta vieta, kur norėtųsi rinktis“.

 

Socialdemokratai dar kartą pabrėžė, kada tokiu būdu buvo pademonstruota nepagarba prezidentui. Jie į Kaišiadoris atvežė prieš mirtį mylimo miesto gyventojams prezidento rašytą laišką.

„Gyvenimas eina į pabaigą, galime džiaugtis, kad ne visų. Todėl pasiliekantiems linkime gero, ilgalaikio ir taikingo gyvenimo“, – kaišiadoriečiams 2010 gegužės 21 dieną parašė A.Brazauskas.

 

Už jį aukojamose Šv.Mišiose dalyvauja be artimųjų ir politikų dalyvauja gausybė kaišiadoriečių ir miestelio svečių – Kristaus atsimainymo katedra sausakimša. Iš viso Šv.Mišiose dalyvavo per tūkstantį žmonių.

 

{diena2}