Artėjantį ilgąjį savaitgalį tirkšliškiai kviečia drauge švęsti Petrines

pušynas

Ateinantį ilgąjį savaitgalį Tirkšlių pušyne organizuojama vasaros sezono atidarymo šventė. Dažniausiai vasaros sezono atidarymu yra laikoma Joninių (Rasos) šventė, tačiau tirkšliškiai mano, kad Lietuvoje gausu ne tik Jonų ir Janinų, bet taip pat ir Petrų bei Povilų, kurie paskutiniu metu lieka užmiršti. Tirkšliškiai nusprendė suorganizuotą šventę, kuri vienu metu apjungtų ir kultūrą ir sportą.
  

Petrinėse savo darbus eksponuos tautodailininkai iš Mažeikių, Plungės ir Kretingos rajonų, taip pat Tirkšlių kultūros centro teatro studija „Bingo“ parodys spektaklį vaikams „Pepė ilgakojinė“. Susirinkusieji turės progą išvysti Latvijos respublikos Saldaus rajono Drūvos kultūros centro tautinių šokių, Mažeikių, Akmenės bei Telšių rajonų folklorinių kolektyvų pasirodymus bei pasiklausyti dainingųjų Vitalijos ir Monikos Katunskyčių koncerto.

 

Sporto mėgėjai bus pakviesti į futbolo turnyrą  Mažeikių rajono Tirkšlių seniūno taurei laimėti, o kam futbolas ne toks įdomus, tai organizatoriai pasiūlys pažaisti  įvairaus pobūdžio sportinius žaidimus bei sudalyvauti  kitose atrakcijose.

 

Vakarėjant bus uždegtas laužas ir visi bus pakviesti i Petrinių gegužinę su grupe ,„Vyner“, tad jei dar nieko neplanavote artėjančiam savaitgaliui, tai Tirkšlių pušyne Jūsų laukia ne tik puiki nuotaika, bet ir vasariška pramoga.

 

{parasas}