2010 m. Birželio 23 d. Trečiadienis

174 metų diena, 25 metų savaitė.  papartis

Saulė teka 04:41, leidžiasi 22:00. Dienos ilgumas 17:19. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną nuo +16°C iki +18°C, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės 5-7 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +8°C iki +10°C, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės 3-5 m/s.

Dienos mintis – Kai du daro tą patį, išeina ne tas pats. (TERENCIJUS)

Sveikiname – Agripinas, Arvydus, Vaidas, Zenonus, Vandas, Vaidus, Ligitas, Rūtiles.

Šiandien – Birželio sukilimo diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – tikėtinos kalbos apie pinigus, turtą. Galbūt aplinkybės vers atiduoti skolas, pasiaiškinti dėl apgaulės, liežuvavimo, ko nors nuslėpimo ar pan.. Tai gali pakenkti nervams ir santykiams. Galite pasijusti atstumtas, paliktas.

Jautis – tikėtinos emocinės bendravimo problemos. Lengva susipykti su bet kuo, o ypač su artimiausiais, brangiausiais žmonėmis. Siekite vidinės ir išorinės ramybės. Įkliūsite, jei sukčiausite, meluosite.

Dvyniai – tikėtinos keistos aistros, nesusipratimai, konfliktai su vaikais, partneriais, nevykę pirkiniai. Apsispręskite, ko iš tikrųjų norite – ramybės ar meilės su jos aštriais kampais bei išbandymais.

Vėžys – nelabai patenkintas būsite savo įvaizdžiu, sveikata. Akivaizdu, kad kažką privalote koreguoti, o gal išsitirti. Dėl grožio ir geresnės savijautos gali tekti atsisakyti vieno kito nesveiko įpročio, rimčiau praktikuoti dietą, išvalyti organizmą.

Liūtas – galima situacija, kurios metu aplinkiniams paaiškės jūsų moralinė pozicija ir tai, kiek galima jumis pasitikėti, ką jūs iš tikrųjų vertinate bei mylite. Kažką galite labai nustebinti. Įmanoma staigi ir aštri permaina.

Mergelė – netinkama diena finansiškai įsipareigoti, skolinti. Nekankinkite savęs beprasmiškais spėliojimais, įtarimais meilės sferoje – ramiai išsiaiškinkite santykius. Nekaupkite nebereikalingų daiktų, ryžkitės apsivalyti nuo seno šlamšto.

Svarstyklės – galite išgirsti nemalonių naujienų, gandų. Beje, ir pats stokosite takto, tad jums nieko nereikš užgauti, įžeisti kitą žmogų, išplepėti svetimą paslaptį. Galite pakenkti savo įvaizdžiui, sugriauti daug reiškiančius santykius, išprovokuoti avariją.

Skorpionas – galite tikėtis permainų. Tikriausiai neišvengsite emocinių ekscesų, nesusipratimų. Per juos galite prarasti meilės ryšį, santarvę šeimoje. Pagrindinis jūsų rūpestis turėtų būti šeimos interesai. Pažabokite norą gyventi pernelyg prašmatniai.

Šaulys – prieš ką nors veikdamas, sakydamas, apmąstykite, ko norite, ką iš tiesų galite. Nepalanki diena rizikingiems nuotykiams. Jei nenorite komplikacijų draugystėje, netarpininkaukite finansiniuose reikaluose, nesivelkite į aferas.

Ožiaragis – neaiškumų debesis kabės virš galvos. Slapta bus rezgamos intrigos, paskalos. Jei privalote sutvarkyti kažkokius dokumentus, pasistenkite neprivelti klaidų, susikaupkite. O jei įmanoma, net namų ruošą patikėkite kam nors kitam.

Vandenis – galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo, vėlavimo, o gal ir dėl vedžiojimo už nosies jus mylinčių žmonių. Į paviršių gali iškilti klasta, veidmainystė. Nuo pavojų saugokite vaikus.

Žuvys – komercines, nuomos ir kitas sutartis verčiau pasirašykite kitą dieną. Šiandien kažkas gali jumis nedorai pasinaudoti net tuo atveju, jei iš pradžių savanaudiškai ketinote pasielgti kaip tik jūs. Veiks bumerango principas.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}