2010 m. Birželio 16 d. Trečiadienis

167 metų diena, 24 metų savaitė.  Gėlės

Saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57. Dienos ilgumas 17:16. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +16 iki +18, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +7 iki +9, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Dėl turto tampa negeri, dėl gerumo tampa neturtingi. (KINŲ IŠMINTIS) 

Sveikiname – Benus, Julitas, Tolminus, Jūras.

Dienos horoskopas:

Avinas – ši diena neatneš rūpesčių, jei nepažeidinėjote įstatymų ir neturite skolų. Tikriausiai pavyks neblogai užsidirbti arba susitarti dėl naujos sutarties, darbo keitimo, atlyginimo padidinimo ar pan. Vakaras žada pramogas, romantiką.

Jautis – gali išsispręsti svarbus reikalas, tačiau dėl to ar dėl kažko kito pasijusite toks nusiplūkęs, kad norėsite į viską numoti ranką ir pasislėpti kur nors negyvenamoje saloje. Vakarą mieliau leistumėte vienumoje, be šurmulio, dėmesio.

Dvyniai – savo vidinėje sielos gelmėje pajusite ypatingą galią arba stiprią nuojautą. Turbūt beveik magiškai veiksite priešingą lytį. Vakaras žada įdomių susitikimų, prasmingų pokalbių. Pasijusite lyg praturtėjęs.

Vėžys – panašu, kad šiek tiek papilnės piniginė arba dabar pradėtas projektas, įdėtos investicijos vėliau atneš neblogą pelną. Verta nepagailėti pinigų ir laiko sveikatos profilaktikai, kvalifikacijos kėlimui, prisitaikymui prie permainų.

Liūtas – tikėtina svarbi informacija, naujiena. Kažkas iš šeimos narių, giminaičių ar draugų bus pasirengęs jums padėti, pritarti, jei tik parodysite deramą dėmesį, aplankysite, parodysite, kad vertinate jų pastangas, geranoriškumą.

Mergelė – jūsų nuotaikos bus nestabilios, sėkmė – taip pat. Galbūt nujausite slaptą klastą arba nerimą kels permainos darbe, politiniame gyvenime. Laimei, namuose rasite jaukią užuovėją nuo visų negandų.

Svarstyklės – viskas seksis gerai, jei abejotinos reputacijos draugus laikysite atokiau nuo svarbių reikalų ir skirsite jiems tik nedidelę savo laisvalaikio dalį. Venkite intrigų. Jums gali pasisekti realizuoti kūrybinį sumanymą, laimėti publikos simpatijas.

Skorpionas – šiandien prioritetu jums taps darbas, dalykiniai planai, susitikimai. Tačiau rasite laiko ir flirtui, meilei. Galbūt įsigysite tai, ko seniai troško jūsų širdis. Nesunkiai užkariausite patinkančio asmens simpatijas.

Šaulys – būsite linkęs laviruoti, gudrauti, ypač jei aiškės, kad jūsų ir kitų žmonių interesai nesutampa. Tikėtinas pokalbis, kuris jums suteiks svarbios informacijos arba lems naujas pareigas. Galimos ir kitokios staigmenos – gal malonios, o gal ir nelabai.

Ožiaragis – atsiras daugiau galimybių rimtoms permainoms, susijusioms su namų ūkiu, verslu, investicijomis. Nenusiminkite, jei ne iš karto gausite norimą kreditą, paskolą. Jūsų pastangos nenueis perniek.

Vandenis – palankus metas įvairiems kontaktams, susitikimams, diskusijoms. Būtų puiku, jei pavyktų atnaujinti ryšius su toli esančiais asmenimis, kolegomis. Galimas pokalbis ar įvykis, kuris pakeis kažkokius jūsų planus.

Žuvys – galite susidurti su dilema – ką geriau rinktis: autoritetą ar naudą. Nebūkite savanaudiškas ir neatsakingas – ir kitiems, ir jums bus geriau, jei viskas vyks pagal nustatytas taisykles. Turbūt pavyks susitarti dėl finansavimo, bendradarbiavimo.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}