2010 m. Birželio 15 d. Antradienis

166 metų diena, 24 metų savaitė.  jazminas

Saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57. Dienos ilgumas 17:15. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +16 iki +18, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį +8 iki +10, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Bėda vedus, bėda nevedus. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Jolantas, Vitus, Tanvilus, Bargailes, Krescencijas.

Šiandien – Okupacijos ir genocido diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – permainų diena: laukia staigmenų. Mažiau planuokite, nerizikuokite pinigais ir pamąstykite, kuriais draugais įmanoma pasikliauti.

Jautis – veiklūs, optimistiški būsite tik pirmąją dienos dalį, vėliau be aiškios priežasties apims nerimas. Tačiau neskubėkite nusivilti nei savo veikla, nei artimaisiais: vakarop susitikite su geru draugu ir pasidalykite nuojautomis.

Dvyniai – rytas gali būti net liūdnokas, tačiau popiet viskas pasikeis: vėl imsite valdyti situaciją, vėl įžvelgsite perspektyvą. Nepasiduokite azartui tvarkydami piniginius reikalus.

Vėžys – iki pietų įmanoma greitai sutvarkyti užvilkintą reikalą. Vėliau skuba naudos neduos, tiesa, tai geras laikas svarbiems finansiniams dokumentams tvarkyti ir apskritai finansinėms problemoms spręsti.

Liūtas – ryto inercija jums tik naudinga: neskubinkite savęs ir nesigraužkite, kad nepavyksta įpulti į darbus. Nė nepastebėsite, kaip po pietų lengvai viskas ims sektis. Tai bus puiki proga sutvarkyti skubius reikalus.

Mergelė – tik rytas šaunus, todėl svarbų reikalą derėtų sutvarkyti iki pietų. Vėliau jėgas ir laiką skirkite šeimai, o ne dalykiniams reikalams.

Svarstyklės – puiki popietė, tad nesikrimskite, jei rytas bus ne visai sklandus, jei kur nors vėluosite, ką nors pamiršite. Šįryt ilgėliau pamiegokite, nes geras laikas prasidės tik popiet.

Skorpionas – jums daug kas simpatizuoja, jus palaikys ir šeima, ir draugai, ir oficialūs asmenys – pagalbininkų, bendraminčių tikrai rasite. Antroji dienos pusė gera tikrinti sveikatą ar pradėti gydymosi kursą.

Šaulys – pasistenkite nuo pat ryto kibti į jūsų laukiančius darbus: po pietų ir artimiausiomis dienomis gali pristigti ir jėgų, ir noro užsiimti rimtais reikalais.

Ožiaragis – po pietų nesmagus laikas, tačiau rytas neblogas susitarti su reikalingu svarbiu žmogumi, paprašyti pagalbos, užtarimo. Jei nuo ryto nusiteiksite kompromisui, diena bus gana rami.

Vandenis – rytas painus, svarbų reikalą, nelengvą pokalbį verta atidėti antrajai dienos pusei. Na, o lemtingų piniginių ar turto reikalų šiandien geriau išvis netvarkyti.

Žuvys – nekeiskite pirma priimto sprendimo, net jei naujas kelias jums pasirodys trumpesnis. Jei neieškosite lengvų sprendimo būdų, jus bus sunku suklaidinti, apgauti.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}