Iškilmingam vaikų paradui nesutrukdė nei apsiniaukęs dangus, nei papliupęs lietus (Foto)

Šiandien(gegužės 31d.) ryte, niaukiantis dangui ir galop prapliupus lietui, Mažeikių miesto ir rajono vaikai skubėjo į jiems organizuotą šventę. Kaip žinia, birželio 1-ąją yra minima Tarptautinė vaikų gynimo diena, todėl šia proga vaikams buvo suorganizuotas linksmas renginys. Organizatorių nuostabai, lietus nepraretino nei dalyvių skaičiaus, nei sugadino jų nuotaikos.

Margaspalvėje skėčių minioje linksmai šurmuliavo darželinukai, pradinukai ir vyresnių klasių mokiniai, kurie su nekantrumu laikė kol prasidės iškilminga eisena į Senamiesčio parko stadioną. Būtent čia vaikams buvo surengtos įvairios pramogos, linksmybės, sportinės varžybos, piešimo konkursai, linksmosios estafetės ir dar daug visokių užsiėmimų. 

 

Grojant Mažeikių muzikos mokyklos pučiamųjų orkestrui ir šokant merginom buvo pradėtas iškilminga vaikų eisena link Senamiesčio parko stadiono. Eisenoje dalyvavo jaunieji šauliai, „Alksniukai“, Ukrinų pagrindinės mokyklos liaudiškos muzikos ansamblis, mokyklų ir darželių delegacijos, Raudonojo Kryžiaus atstovai, auto-moto klubo „Juodvarniai“ baikeriai ir kiti, nepabūgę lietaus bei prisijungę prie šio gražaus renginio.

 

Siūlome Jums pasidžiaugti džiugiomis akimirkomis, užfiksuotomis iš iškilmingos dalyvių eisenos:

 

{artsexylightbox path=”images/galerijos/2010-05-31_paradas”{/artsexylightbox}

{parasas}