2010 m. Birželio 01 d. Antradienis

152 metų diena, 22 metų savaitė.  

Saulė teka 04:51, leidžiasi 21:43. Dienos ilgumas 16:52. Pilnatis.

Oro temperatūra dieną +16 iki +18, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +14 iki +16, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. 

Dienos mintis – Maži vaikai – maži vargai. Dideli vaikai – dideli vargai. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Justinus, Jogailas, Galindes, Konradus, Juvencijus.

Šiandien – Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – neverta griežtai planuoti laiko: netikėti susitikimai, naujienos, draugų prašymai, ir jums teks keisti dienos planus. Palanku dalyvauti talkose ar patiems kviestis talkininkų.

Jautis – tinkamas metas nebent poilsiui, tik ne veiklai, reikalams tvarkyti. Kad ir ką sužinosite, kad ir kas įvyktų, nenusiminkite, po kiek laiko paaiškės, kad viskas geriau, nei manėte. Netinkamas laikas pramogauti, Venkite stiprių svaigalų.

Dvyniai – šiandien esate kupini jėgų, pasitikėjimo, ryžto, tačiau nereikėtų rizikuoti nei pinigais, nei sveikata, nei garbe. Nepasiduokite provokacijoms, nesivelkite į ginčus, konfliktus.

Vėžys – nesivelkite į avantiūras, ypač finansines, galite pervertinti savo galimybes. Nepatartina pirkti vertingų daiktų. Netinkamas laikas kritikuoti sutuoktinio nuomonę, sprendimus.

Liūtas – neskubėkite spręsti, vertinti, sakyti – gal viskas yra atvirkščiai? Tikrinkite jus pasiekiančią informaciją. Saugokitės paskalų skleidėjų, sukčių, vagių.

Mergelė – nepalankus metas aktyviai veiklai, kelionėms, avantiūroms. Būsite jautrūs, irzlūs, tad venkite egoistiškai nusiteikusių asmenų. Pasistenkite ką nors gera nuveikti tėvams.

Svarstyklės – sėkmės metas: naudinga imtis neatidėliotinų, svarbių reikalų. Būkite atidesni vaikams, jie tikisi jūsų palaikymo. Geras laikas romantiškiems pasimatymams.

Skorpionas – tiktų spręsti svarbaus reikalo finansavimo klausimą. Tik nepraraskite humoro jausmo: susierzinsite be aiškios priežasties ir tai pakenks reikalui ir jūsų sveikatai. Būkite atidesni maisto kokybei, gali sutrikti virškinimas.

Šaulys – puikus metas tartis, derėtis. Neskubėkite teisti, smerkti: šiandien bus lengva apsirikti, be to, būsite linkę viską kiek dramatizuoti. Saugokite gerus santykius su savo antrąja puse.

Ožiaragis – gana nepalanki diena, siekite nekonfliktuoti, nesipykti nei su artimaisiais ar draugais, nei su kolegomis…

Vandenis – palankus metas, geras spręsti ginčytinas problemas su artimaisiais, darbo partneriais. Tiesa, vakare venkite bet kokių ginčų su savo antrąja puse.

Žuvys – galite sulaukti palankumo iš aukštų, įtakingų asmenų ar savo vadovo. Tiesa, su sąlyga, jei vengsite ginčų ir nekovosite už savo nuomonę, principus.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}