Židikuose lankysis europarlamentarė V. Blinkevičiūtė

Birželio 10 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje lankysis Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė. Viešnia dalyvaus mokykloje vyksiančiame projekto „Pavasario diena Europoje 2010“ renginyje. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokytojai ir mokiniai šeštus metus aktyviai dalyvauja projekte, kurį inicijuoja Europos Komisija ,,European Schoolnet”.

Kaip informavo mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Laima Bartkuvienė, projekto „Pavasario diena Europoje“ tikslas – stiprinti pilietinį ugdymą, priartinant Europą prie jos jaunųjų piliečių.

 

„Šio projekto dėka mokytojai ir mokiniai turi galimybę dalyvauti konkursuose, diskusijose, užsiimti įvairiomis kitomis veiklomis. Visi šie renginiai – inovacinis ir kūrybinis mokymosi būdas, skirtas susipažinti su įvairiomis Europos Sąjungos temomis. Mūsų mokiniai aktyviai įsijungia į diskusijas projekto tinkle, kur dalijasi savo mintimis su ypatingais svečiais ir su kitose mokyklose besimokančiais vaikais. Kasmet į projekto dieną pasikviečiame ypatingą svečią. Ta proga mokykloje jau pabuvojo keturi Europos parlamento nariai“, – pasakoja L. Bartkuvienė.

 

{mazeikiai}

{parasas}