D.Kedžio dukros globėja – reanimacijoje

Drąsiaus Kedžio šešiametės dukros globėja, jos teta Neringa Venckienė gydoma reanimacijoje. Anksčiau teigta, kad Kauno apygardos teismo teisėjai gali būti priešinsultinė būklė.

„Apie Neringą net nežinau, ką pasakyti. Ji reanimacijos palatoje. Širdis. Ši kova vyksta ne tris savaites. Viskas vyksta daugiau nei metus.

Tėvai sako: nežinome, kiek dar ištempsime, kiek dar galime atlaikyti. Atlaikyti visą spaudimą, klastas ir neteisybę labai sunku“, – surengtoje spaudos konferencijoje sakė N.Venckienės pusbrolis Tadas Skučas. Pranešta, kad N.Venckienei yra kraujo užkrėtimas – sepsis.

 

Teigiama, jog N.Venckienė į Kauno apskrities ligoninę buvo nuvežta praeitą sekmadienį. O jau trečiadienį, pablogėjus sveikatos būklei, teisėja perkelta į Reanimacijos skyrių. Kiek tęsis N.Venckienės gydymas, nėra žinoma.

 

Panevėžio apygardos teismas ketvirtadienio pavakare paskelbė nutartį, kuria vadovaujantis D.Kedžio dukra nebus grąžinta motinai Laimutei Stankūnaitei. Šia nutartimi sustabdytas praeitą penktadienį priimtas Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo Broniaus Varsackio sprendimas, kuriame jis nurodė mergaitę motinai grąžinti nedelsiant.

 

Anot N.Venckienės artimųjų, būtent pastarasis Kėdainių teisėjo sprendimas ir galėjo pabloginti moters sveikatą, todėl ją teko sekmadienį vežti į ligoninę. Artimieji yra teigę, jog N.Venckienė į ligoninę nuvežta dėl nervinio išsekimo.

 

Prie Kedžių namų Garliavoje (Kauno raj.) jau aštunta para toliau budi būrys žmonių. Minia tvirtina neleisianti mirusio D.Kedžio dukros atiduoti mamai L. Stankūnaitei.

 

{valstietis2}