2010 m. Gegužės 06 d. Ketvirtadienis

126 metų diena, 18 metų savaitė.  

Saulė teka 05:32, leidžiasi 21:00. Dienos ilgumas 15:28. Delčia.

Oro temperatūra dieną +10 iki +12, debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 5-7 m/s. Oro temperatūra naktį +6 iki +8, debesuota, lietus. Vėjas rytų, 6-8 m/s. 

Dienos mintis – Meilė sau – visą gyvenimą trunkąs romanas. (O. VAILDAS)

Sveikiname – Juditas, Minvydus, Eidmantes, Liucijus, Benediktas, Benes.

Šiandien – Tarptautinė diena be dietų. 

Dienos horoskopas:

Avinas – finansiniai, komerciniai reikalai gali kiek susikomplikuoti, jei kažko laiku nepadarėte, uždelsėte. Galbūt dėl to susijauks kai kurie planai. Tiek turtiniuose, tiek profesiniuose reikaluose būtina vadovautis sveiku protu, viską apskaičiuoti, įvertinti.

Jautis – suaktyvės kontaktai su draugais, giminaičiais ar atvykėliais iš toli. Galbūt ir patys turėsite kažkur vykti, ką nors aplankyti, svečiuotis. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės.

Dvyniai – diena bus malonesnė, jei nesiveršite į viešumą ir apsiribosite kontaktais su artimiausiais žmonėmis. Galbūt jus pasieks atgarsiai apie moralinę ir kitokią atsakomybę. Pasistenkite grąžinti seną skolą. Saugokite turtą nuo vagių.

Vėžys – galite padaryti klaidų, tačiau įmanomi ir puikūs įspūdžiai. Pasistenkite gerai atrodyti, pasitelkite humoro jausmą – taip praskaidrinsite šią nelengvą dieną ir sau, ir aplinkiniams.

Liūtas – patartina rimtai padirbėti, peržiūrėti ir galutinai sutvarkyti dokumentus, sutartis. Galite nerimauti dėl savo vaikų ar kitų mylimų žmonių problemų, jų pasirinkimo studijų, darbo ar kelionių klausimais.

Mergelė – gali kilti problemų dėl neseniai padarytų klaidų. Tačiau nelabai suvoksite, ko partneriai ar kiti žmonės iš jūsų nori ir kuo yra nepatenkinti. Kad ir kokios būtų problemos, patys jų neišspręsite, teks kreiptis į kitus pagalbos.

Svarstyklės – tai bus gilesnių apmąstymų diena, ir ji nenuvils, jei nereikės daryti toli siekiančių sprendimų, finansiškai įsipareigoti. Tačiau gali būti, kad teks kažką perdarinėti, taisyti, užglaistyti broką, padengti nuostolius.

Skorpionas – sudarydami kontraktus bei sutartis, būkite itin atsargūs, gal net pasitarkite su juristais, kad vėliau netektų gailėtis dėl nežinojimo ar neapdairumo. Gausite informacijos, susijusios su išvykusiu asmeniu ar kelione, studijomis.

Šaulys – nekurstykite nei savų, nei svetimų ambicijų. Nauji sumanymai gali susidurti su kliūtimis. Senus darbus lengviau ar sunkiau stumsite pirmyn, nes nebus kur dingti. Galimas ne itin malonus pokalbis su viršininku ar reikliu klientu.

Ožiaragis – jūsų iniciatyva gali įvykti svarbus susitikimas, renginys. Nusimato daug įspūdžių, informacijos, įsimintinų kontaktų. Nebūsite patenkinti tik tuo atveju, jei populiarumas šiuo metu jums nerūpi ir norite atokvėpio nuo bet kokio šurmulio.

Vandenis – šiandien galite pajusti susikaupusį nuovargį, nerimą, nors ypatingų darbų lyg ir nereikės imtis. Galbūt taip pripratote prie įtampos, kasdieninių problemų, kad nebesugebate atsipalaiduoti.

Žuvys – pasižymėsite egocentriškumu. Galimi konfliktai su antrąja puse ar ginčai su verslo partneriais. Venkite nesaikingo išlaidavimo, nebūkite tokie tikri, kad jums siūloma prekė ar sutartis iš tikrųjų yra vertinga.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}