"Meresta" išlygino mažojo finalo serijos rezultatą

Pakruojo „Meresta” namuose, po atkaklios ir emocingos kovos rezultatu 74:68 (23–20 24–22 11–12 16–14) palaužė „Mažeikius” ir išlygino mažojo finalo serijos rezultatą – 1:1. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po susistumdymo aikštelėje techninėmis pražangomis buvo nubausti Ž.Šeštokas, T.Balčiūnas ir „Mažeikių” kapitonas M.Norkus. „Mažeikiai” šią varžovų dovanėlę išnaudojo maksimaliai – pelnė 5 taškus per vieną ataką.

Likus 2 minutėms tritaškį pataikė K.Marcinkevičius ir salyginai išvedė „Mažeikius” į priekį – 71:70. Tiesa, tritaškis įskaitytas nebuvo, kadangi teisėjai užfiksavo pražangą puolime M.Tamušauskui. Tada varžovai pelnė 4 taškus ir įtvirtino pergalę.

„Meresta”: T.Balčiūnas 16 (8rez. perd.), L.Radavičius 12.

„Mažeikiai”: M.Norkus 18 (8 atk. kam.), T.Klimas ir O.Mačernis po 11, M.Tamušauskas 10.