2010 m. Balandžio 18 d. Sekmadienis

108 metų diena, 15 metų savaitė. 

Saulė teka 06:13, leidžiasi 20:25. Dienos ilgumas 14:12. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +10 iki +12, debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 8-10 m/s. Oro temperatūra naktį +2 iki +4, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 4-6 m/s. 

Dienos mintis – Nesigailėk davęs, džiaukis gavęs. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Apolonijus, Eitvilus, Girmantes.

Dienos horoskopas:

Avinas –  už dideles ambicijas gali tekti skaudžiai sumokėti. Nepervertinkite savo galimybių – tai ne jūsų metas. Nebūkite patiklūs.

Jautis – pasisaugokite provokacijų darbe (jei jums šiandien visgi tenka dirbti). Netinkamas laikas kovoti už principus. Nesiimkite svarbių darbų: galite padaryti klaidų, kurios pakenks jūsų ateičiai. Būkite atsargesni mankštindamiesi ar pramogaudami.

Dvyniai – aplinkybės, konkurencinė kova paskatins imtis permainų, ieškoti ko nors nauja. Tik naujų sumanymų neskubėkite pasakoti kitiems, kaip ir paskubomis įgyvendinti. Būkite atsargesni su elektros prietaisais.

Vėžys – poilsio metas, tad ilsėkitės, dirbdami galite padaryti lemtingų klaidų. Venkite viešų susibūrimų ir šventimų. Itin apdairiai vairuokite.

Liūtas – stenkitės suprasti ne tik kitus, bet ir save. Jūsų ketinimai, norai keisis. Nepriimkite impulsyvių sprendimų, kitaip gali tekti gailėtis.

Mergelė – blogas laikas svarbioms finansinėms operacijoms. Pavojinga priekaištauti sutuoktiniui: galite sukelti rimtą skandalą.

Svarstyklės – nesistenkite visko atlikti ir visur suspėti. Neskubėkite žadėti, pasirašyti dokumentų. Venkite ginčų su draugais: jie gali būti teisūs. Nesiaiškinkite santykių su giminaičiais, taip pat kaimynais.

Skorpionas – neužsiimkite aktyvia veikla. Pasistenkite atsiriboti nuo aplinkinių, bet jei teks bendrauti, nepraraskite savitvardos, kad ir ką sužinosite ar išvysite.

Šaulys – galimi kvaili, bet lemtingi nesusipratimai su mylimu žmogumi. Būkite atidesni vaikams, ypač paaugliams. Nerizikuokite vairuodami.

Ožiaragis –  netikėtai paaiškėjusi teisybė nebūtinai bus teisybė. Pasistenkite svarbių sprendimų priėmimą atidėti, jums reikia laiko viską ramiai apmąstyti ir patikrinti. Galimi nesusipratimai su kolegomis (jei šiandien dirbate), netikėti technikos gedimai.

Vandenis – būkite pagarbesni, tolerantiškesni. Jokių kraštutinumų. Vertinkite gerus santykius su partneriais ir sutuoktiniu.

Žuvys – nepalankus metas. Jei negerai jaučiatės, likite namie ar bent jau prie vairo nesėskite. Kad ir su kuo bendrautumėte, kad ir ką veiktumėte, būkite atsargesni, neprovokuokite konfliktų.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}