Kaip rasti bendrą kalbą su Zodiako ženklais? Avinas

Avino ženklas apdovanotas jėga ir energija, tačiau beveik visą jis išdalija jį supantiems žmonėms. Jam kartais net sunku suprasti, kad būna ir visai kitokio temperamento žmonių. Todėl, norint išvengti nesusipratimų bendraujant, reikėtų žinoti ir visų kitų Zodiako ženklų bendravimo ypatumus.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali palaikyti Aviną grubiu, urviniu žmogumi. Mat ožiaragiai nori jaustis saugūs, todėl jų atsargumas verčia laikytis toliau nuo greitai užsiplieskiančių avinų. Tačiau kas sieja abu šiuos ženklus? Sėkmės troškulys ir tuščiagarbiškumas. Nors avinams ir nepriimtinas ožiaragių uždarumas, bijo intrigų už nugaros, kurių avinai dažniausiai neišvengia, tačiau jų abiejų bendradarbiavimas kurioje nors veiklos sferoje gali būti pakankamai sėkmingas. Tik avinams reikėtų labiau pasitikėti ožiaragiais, kurie taip pat laikosi duoto žodžio.

Vandenis

Vandeniai – ganėtinai paslaptingi žmonės, užtat jie linkę slėpti savo tikruosius jausmus. Tačiau galite pamėginti tai išsiaiškinti. Tai bus ne tik įdomus „žaidimas“, bet ir didžiulė intriga! Тiktai pernelyg neužsižaiskite. Mat Vandeniui kartais nesuprantamos svetimos žaidimų taisyklės. Be to, avinams gali atrodyti, kad Vandenis pernelyg konservatyvus savo pažiūromis. Tačiau iš tikrųjų jis – pakankamai pastovus, nes dažnai trumpam stabteli, kad galėtų apgalvoti savo kitą žingsnį.

Žuvys

Žuvys tiesiog magiškai traukia avinus. Jie – pakankamai ramūs, lankstūs ir minkštaširdžiai, pasiruošę iškelti Avino ženklo žmones į lyderius. Nors pradėjus artimiau bendrauti su žuvimis, gali imti ir pyktis. Mat jie tik apsimeta su viskuo sutinkantys, nors yra ganėtinai pasyvūs, bet daro savo! Todėl nereikėtų jų spausti ar kaip nors kitaip paveikti jų sprendimus. Jei avinai deramai įvertins žuvų minkštą širdį ir sugebėjimą užjausti, su jais pakankamai gerai sutars. Priešingu atveju – „karo“ su jais neišvengs.

Avinas

Avinas ir Avinas – čia tai bent! Iš šalies atrodo, kad jie nulipdyti iš tos pačios tešlos, tačiau jiems ypač sunku būna rasti bendrą kalbą. Todėl, kad jie abu mėgsta vadovauti, nurodinėti ir nepaklusti vienas kitam. Išeitis vienas: abu turėtų pripažinti savo trūkumus ir mėginti glaistyti kampus. Jei avinai sugebėtų įveikti didžiulį norą lenktyniauti, jie galėtų būti gerais partneriais, siekdami užsibrėžto tikslo ne tik kurioje nors veiklos sferoje, bet ir asmeniniame gyvenime. Tiesa, jų abiejų tikslas turėtų būti vienodas.

Jautis

Jaučiui gali apsisukti galva nuo Avino aktyvumo. Todėl maža tikimybė, kad jie galėtų pritapti vienas prie kito. Jautis atrodo Avinui per daug žemiškas, lėtapėdis ir tingus sutvėrimas. Nors iš tikrųjų Avinas gali persiplėšti pusiau dirbdamas, išlieti visą savo energiją ir entuziazmą, bet nebaigti darbo iki galo, o Jautis neskubėdamas ir ramiai viską padarys. Todėl jie – patikimi, moka išklausyti ir pamėgins suprasti, jei, žinoma, iki tol avinai nespės jų įžeisti. Galų gale jaučiai taip pat romantiški žmonės kaip ir avinai, tik labiau išlaikyti ir santūresni.

Dvyniai

Bendraudami su dvyniais Avino ženklo žmonės dažnai būna nekantrūs ir labai susierzina, jei nesupranta reikalo esmės. Kartais dvyniai ir patys susipainioja savo pasakytuose žodžiuose, o ką jau kalbėti apie avinus, kurie tiesiog negali pakęsti užuominų ir sakinių su daugtaškiais. Dvyniai tiesiog dievina laisvę ir jei avinai nemėgins jų kontroliuoti, jie galėtų tapti visai gerais draugais su abiejų lyčių dvyniais.

Vėžys

Vėžiai taip pat atrodo avinams užsispyrę žmonės. Tačiau vertėtų pamėginti užmegzti su jais draugiškus santykius, tik reikėtų vengti įsakinėjančio tono. (Beje, vėžiai taip pat mėgsta komanduoti, tačiau daro tai ganėtinai diplomatiškai ir „nepastebimai“ išdidiems ugnies ženklams). Vėžiai, nepaisant kai kurių jų kaprizų, įdomūs pašnekovai. Todėl avinai gali drąsiai bendrauti su jais, kartu nukeliauti į vaikystės laikus, kitus prisiminimus ir pasvajoti apie ateitį. Tačiau vėžius gali sugluminti bei sukelti pyktį net mažiausias Avino išsišokimas. Todėl jie turėtų būti atidesni vėžiams.

Liūtas

Avinai pagal savo charakterį ir temperamentą turi daug ką bendro su Liūto ženklo žmonėmis. Kadangi jie puikiai papildo avinus. Vertėtų nepamiršti, kad liūtais reikia nuolat žavėtis ir garbinti, norint mainais sulaukti pripažinimo ir tapti gerais draugais. Svarbiausia, vengti grubumo ir netaktiškumo, kad nebūtų sugadinta ši draugystė!

Mergelė

Mergelės dažnai kabinėjasi prie avinų dėl smulkmenų. Tarkim, jei avinas pavėluoja, mergelės mėgsta skaityti pamokslus ar daryti pastabas. Mat mergelės pirmiausiai labai reiklios sau, todėl jos daug reikalauja ir iš kitų. Todėl reikėtų pamėginti išsiaiškinti, ko mergelės tikisi iš avinų ir laikytis nusistatytų bendravimo taisyklių.

Svarstyklės

Svarstyklės – Avino priešprieša, kurie net gali šokiruoti jas savo manieromis ir elgesiu. Beje, svarstyklės geros ir švelnios kaip vaikai. Todėl avinai turėtų būti dėmesingi ir rūpestingi, norint sutarti su svarstyklėmis ar net patirti tikros harmonijos jausmą. Beje, svarstyklės laukia kieno nors palaikymo užslinkus melancholijai.

Skorpionas

Skorpionas ir Aviną – tai du pakankamai stiprūs lyderiai, tačiau Skorpionas mėgsta provokuoti Aviną, kad šis įrodytų esantis stipresnis. Bet dažniausiai sunku būna įrodyti, kurių iš jų stipresnės lyderio šaknys. Nors pažinties pradžioje skorpionai atrodo avinams mieli sutvėrimai, gal kiek per daug užsisklendę savyje. Iš tikrųjų avinai turėtų vengti konfliktuoti su skorpionais, kadangi niekada ir niekam nesuprasti Skorpiono kovos metodų. Jei Avinas ir pamėgintų „perkąsti“ Skorpioną, jis būtų ištemptas į dienos šviesą ir priverstas pasižiūrėti į save kitomis akimis. Tiesa, „nuostoliai“ būtų abipusiai.

Šaulys

Šaulių – žaismingas charakteris. Jie dažnai būna nerūpestingi, linksmi kaip ir avinai. Nors Avinui kažkodėl atrodo, kad Šaulio aktyvumas ir komunikabilumas – beprasmis. Tačiau nereikėtų skubėti mokyti jo gyventi, kadangi Šaulys – nepriklausomas, savarankiškas ir mėgsta eiti savo keliu. Nors bendri Šaulio ir Avino filosofiniai pamąstymai ir kartu vykdomos avantiūros gali suteikti ne tik džiaugsmo, bet ir naudos. Svarbiausia, nepiršti vienas kitam savo nuomonės ar principų.

 

{alfa2}