Pavasario spintos top 10

Atnaujinti savo garderobą ir pritaikyti jį prie pavasarinių vėjų visai paprasta – tik žinok, ko tau reikia labiausiai!

1. Prašmatnaus lietpalčio – arba lietpalčio tipo švarkelis. Tokį įsigijusi galėsi džiaugtis ne vieną sezoną, mat jis priskiriamas nesenstančios klasikos kategorijai. Rinkis trumpesnį vakarui ir ilgesnį dienai. Saulėtomis dienomis toks lietpaltis žaviai plevėsuos atsagstytas, puikiai derės prie tavo mažos juodos suknelės ar lengvo sijono, o užsivilkusi prie džinsų gali net ir rankoves atsiraitoti – suteiks tavo įvaizdžiui jaunatviškumo ir žaismingumo.

2. Raštuoto sijono. Lengvas raštuotas sijonas tavo spintoje atlieka tą pačią funkciją, kaip ir rausvai pavasariški skaistalai kosmetinėje – pūsteli į tave gaivesnio vėjelio ir lengvumo gūsį. Jis paryškina, suteikia energijos ir kartu nepretenzingo paprastumo. Jei sijonas tiesaus kirpimo – derink jį su lengvai krentančia, ryškia palaidine, jei jis – rauktas ar drapiruotas, rinkis ką nors labiau prigludusio viršuje.

3. Nėrinių palaidinės. Jei visą žiemą prakiūtojai šiltuose nertiniuose ir golfuose, ši palaidinė taps tikru pavasario žadintuvu. Net ir visiškai uždara ir ilgomis rankovėmis ji leis jaustis seksualesnei ir lengvesnei. Šį sezoną tokios palaidinės derinamos prie tulpės formos sijono aukštu juosmeniu arba raukto mergaitiško mini sijono.

4. Gėlėtos suknelės. Pavasario podiumai tiesiog žydėte žydi gėlėmis. Vargu ar berastume geresnį motyvą pavasariui į spintą prisišaukti. Trumpa berankovė gėlėta suknelė tiks iki pat vakaro, net jei pavasario pradžioje ją vilkėsi priderinusi prie tinkančios spalvos pėdkelnių ir ilgarankovės glaustinukės. Madingiausia spalvų gama – visa citrusinė paletė, taip pat rausvi tonai ir subtilūs pasteliniai pustoniai.

5. Jūreiviško nertino – nebūtina tapti laivo kapitone tam, kad papildytum savo garderobą žaviais jūreiviškais motyvais! Ir netgi nebūtina prie savo įprastų rūbų derinti mėlynai-baltai dryžuotą palaidinę. Puiki idėja šiam sezonui – pečius apnuoginantis tamsiai mėlynais ir baltais dryžiais puoštas nertinis. Kol orai šalti, toks nertinis žaviai derės prie tamsiai mėlyno, juodo ar balto švarkelio.

6. Ryškiaspalvio švarkelio, – net jei diena nesaulėta – ją gali nušviesti ryškiaspalvis švarkelis, kuris pakels nuotaiką ir tau, ir tiems, ką sutiksi. Pagyvink juo savo mėgstamus džinsus ar kelnes arba pažaisk monochromine oranžinės, ciklameno spalvos gama.

7. Elegantiško neutralumo. Netiesa, kad pavasarį viskas turi būti tik ryšku. Ypač jei tu tiesiog negali gyveni be neutralių, ramių tonų. Taigi šį pavasarį į tavo spintą prašyte prašosi ir chaki, pilka, smėlio ar alyvuogių spalvos suknelė. Maksimaliai funkcionali ji tiks tiek rytui, tiek vakarui –žaidžiant aksesuarais tokios suknelės lengvai pritaikomos įvairioms progoms. Rinkis drapiruotą, lengvai krentančią arba visada madingą tiesaus silueto. O neutralių spalvų paletė palieka plačiai atvertas duris improvizacijoms su batais, papuošalais, aksesuarais. Kas žino – galbūt kaip tik su šia suknele pagaliau atrasi ir sau priimtiniausią stilių?

8. Lengvų kelnių. Pailsėk pagaliau nuo aptemptų džinsų ir šiltų „timpių“ – pasitik pavasarį atsipalaidavusi. Šį sezoną madingiausios – lengvai krentančios, vilnijančios tamsių ar neutralių spalvų kelnės, kurias ypač efektingai papildo kampuoto silueto švarkelis.

9. Blizgančių berankovių marškinėlių – tai rūbas, kai norisi švytėti. Jis tiks klube, po disko rutuliu, jis tiks ir po žvaigždėtu dangum, galbūt pridengtas jaukiu švarkeliu. Tik nepamiršk – blizgiais žvyneliais nusagstytas rūbas labai traukia dėmesį, todėl tam, kad nepersūdytum, visus kitus rūbus rinkis blyškesnius, paprastesnius. Papuošalų – taip pat minimaliai.


10. Be baigiamųjų akcentų – aksesuarų!
Greičiausias būdas atnaujinti savo įvaizdį – tai nauji, į akis krintantys aksesuarai. Visa kas solidu, prabangu ir sunku palik namuose. Vos tik saulė švystelės ryškiau – nebijok nusimauti pirštinių ir pradžiuginti riešų naujais apyrankių žiedais, iš po kepurės ištrauktų plaukų – juosta-lankeliu, o kaklo – žaviai drapiruotu šalikėliu. Ir nepamiršk: nutirpus sniegui tau tikrai prireiks naujų, lengvų, kerinčių batelių!

 

ŠALTINIS: eli.lt

{parasas}